Showbyznys

16. května 2022 09:21

redakce Prima Lajk

Jason Momoa z Aquamana pořádně naštval fanoušky touto fotkou. Proč schytal kritiku?

Miláček Hollywoodu pořádně namíchl své fandy.

Sixtinská kaple ve Vatikánu je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací vůbec. Není proto divu, že si chtěl legendární malby Michelangela a dalších renesančních umělců prohlédnout i Jason Momoa, který právě v Itálii natáčí pokračování filmové série Rychle a zběsile. Jen u koukání a obdivování ale herec bohužel nezůstal a zevnitř kaple si pořídil i několik fotek a videí.

Fotografování a natáčení je však proti přísným pravidlům kaple Apoštolského paláce. Fanoušky hollywoodské hvězdy tak neuvěřitelně namíchlo, že jiná pravidla zřejmě platí pro „obyčejné“ lidi a jiná pro celebrity. „My se nemůžeme fotit, ale celebrity samozřejmě ano. Nic proti Jasonovi (zbožňuju ho), ale tohle prostě není fér,“ volala po spravedlnosti jedna z fanynek, která nebyla jediná.

Ačkoli fotky na svém Instagramu hvězda Aquamana nechala, zároveň se omluvila fanouškům za jakoukoli neúctu. „Chci jen vyjádřit svůj absolutní obdiv k Italům a této krásné zemi. Miluji vaši kulturu a historii,“ vzkázal Momoa všem fanouškům, které už snad nadobro uklidnil od pohoršení.


Přečtěte si také