reklama

reklama

Má tohle Emma zapotřebí?

Je Emma Watson namyšlená? Spolužáci měli zakázáno s ní mluvit. Tresty byly vysoké…

Publikováno: 04.08.2016
Představitelka Hermiony je asi ve skutečnosti pěkná primadona.

reklama

Herečku Emmu Watson mají její fanoušci za skromnou a sympatickou slečnu, která si před kamerami na nic nehraje. Ve skutečnosti ale možná půjde o rozmazlenou hvězdičku s hvězdnými manýry. Nyní se totiž provalilo, že během svých vysokoškolských studií si u tamního vedení vydupala luxusní podmínku.

Škola totiž na její popud zakázala ostatním žákům ji oslovovat nebo ji požádat o autogram. Žáci pak měli zakázáno mluvit v její přítomnosti o Harrym Potterovi či její nejznámější postavě, Hermioně. Pokud byste tedy nepatřili do hereččina exkluzivního koutku kamarádů a chtěli si s ní popovídat o slavném filmu, koledovali byste si o pěkné problémy.

Emma Watson součástí kauzy Panama Papers

Hermiona v průšvihu: Emma Watson musí vysvětlovat, proč si schovávala peníze!

Z pohledu školy totiž nešlo o žádné běžné varování, ale přicházela s přísnými tresty. Studenti, kteří tento zákaz porušili, se tak rázem ocitli po škole za špatné chování. A takových případů nebylo málo. Podle mnohých pak vedení dokonce zřídilo speciální systém trestných bodů, jenž mohl klidně skončit i vyhazovem ze školy. Žáků, kteří o jejím namyšleném chování začínají promlouvat, v posledních dnech přibývá. Situace byla podle nich tak vážná, že už se s ní potom bál kdokoliv mluvit. Pokud se tato obvinění potvrdí, má Emma zaděláno na pořádný skandál. Má herečka podobné jednání vůbec zapotřebí?

Jak často se na web dívá?

Emma Watson utrácí skoro 1500 měsíčně za péčko! Kvůli feminismu, vysvětlení neuvěříte…