Showbyznys

7. srpna 2014 14:00

Lenka Zajícová

To je ostuda. Největší skandály mladých hvězd stanice Disney. Kdo otěhotněl, a kdo fetoval?

Před pár dny otřásla televizním světem zpráva, že dětská stanice Disney stahuje z vysílání oblíbený seriál Sam and Cat. Důvod? Hlavní postava Jennette McCurdy zveřejnila své nahé fotky na internetu. My jsme neváhali a podívali jsme se do historie těch největších malérů mladých hvězd, budete v šoku!

Televizní kanál Disney je známý tím, že raketově nastartuje kariéru svým seriálovým hrdinům.

Tato stanice objevila umělce jako Britney Spears, Justin Timberlake, Lindsey Lohan, Miley Cyrus, Kaley Cuoco, Shia Labeouf atd…Zde je přehled největších skandálů, kterých se tyto ostře sledované celebrity, které mají být vzorem, dopustily.

1, Christina Aguilera a její pitný režim

Sice se říká, že žena za volantem je jako auto bez řidiče, ale v případě zpěvačky Christiny Aguilery bychom tomuto rčení i uvěřili. V roce 2011 byla zadržena policií po té, co se řítila na dálnici po dvou pruzích. Byla v tak podnapilém stavu, že ji strážníci nemohli ani nasadit pouta.

2, Brenda Song je důkazem toho, že se všichni mají rádi

Herečka Brenda Song dokázala, že tento dětský svět nebude tak nevinný jak se může na první pohled zdát. V devetenácti letech oznámila, že čeká dítě s Tracem Cyrusem, bratrem slavné Miley. Na tom by nebylo nic divného, kdyby v té době Trace nechodil s jinou hvězdou tohoto této televizní stanice, Demi Lovato.

3, Demi Lovato zase nemá ráda nikoho Zpěvačka se po rozchodu a veřejném ponížení od Trace Cyruse rozhodla, že vrátí úder. Bohužel ne tím správným směrem. V roce 2011 fyzicky napadla jednu ze svých tanečnic a pod palbou kritiky se dobrovolně rozhodla pro rehabilitační centrum, kde se léčila ze sebepoškozování a bulimie.

4. Britney Spears

Sňatek, anulace svazku, druhý sňatek, řízení s novorozencem na klíně, oholená hlava, fyzické napadení novinářů deštníkem, řízení pod vlivem drog i alkoholu, nedodržování soudního nařízení. Britney Spears se dopustila snad všeho až na vraždu. Dnes se snaží o comeback. Klobouk dolů, tato hvězda jen tak nevyhasne.

5, Jamie Lynn Spears aliaz novodobá Panna Marie?

O největší skandál se nepostarala Britney, ale překvapivě její mladší sestra Jamie. Jamie, stejně jako Britney veřejně prohlašovalo, že si své panenství chce uchovat do svatební noci. O to větší bylo překvapení, když v šestnácti otěhotněla. A svatba? Ta přišla, ale letos, to je o 6 let později.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také