Showbyznys

22. ledna 2015 13:20

Táňa Sáblíková

Jedli byste jídlo od vrahů? To by asi v Prostřeno! koukali!

Chcete navštívit opravdu kvalitní restauraci, kde si dáte do nosu? Tak to se musíte vypravit do Cardiffu! Je tam totiž místo, kde by si pošmákli i ti největší kritici z Prostřeno! Má to ale jeden háček, za plotnou tam stojí vězni!

Ani to ale lidi neodradilo od toho, aby tuto restauraci ocenili jako tu nejlepší ve Velké Británii! Porazila téměř dalších tisíc restaurací z celého Spojeného království. Vězni totiž zvládnou uvařit výborné srnčí a kančí ragú, stejně jako skvělé zákusky! A nejsou to kritici, kteří tuto cenu předávali, ale právě obyčejní lidé, kteří hlasovali na internetu na uznávaném portálu TripAdvisor.

Pokud se tedy opravdu vydáte do Cardiffu a budete si chtít pochutnat, dopište si na seznam míst k navštívení i restauraci The Clink. Tedy za předpokladu, že vám nevadí, že se mezi vámi budou během jídla pohybovat odsouzení. Pracují tam totiž i jako číšníci!

„Jsme moc rádi, že lidé tuto restauraci velice rádi navštěvují a na internetových portálech zanechávají kladné recenze,“ nechal se slyšet manažer restaurace Jason Lawrence.

Práce má navíc na vězně prokazatelně dobrý vliv. Podle nejnovějších průzkumů totiž se recidiva vězňů, kteří v tomto zařízení pracovali, snížila na 12,5 %. Celostátní průměr ale činí celých 47 %!

Úspěšné Prostřeno! má za sebou první nové díly roku 2015! Vidět je můžete každý všední den od 18.00 na FTV Prima. Na novinky se můžete podívat ZDE.

Nedali byste si? My ano!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také