Jeremy Clarkson útočí! Takhle brutálně setřel moderátory nového Top Gearu!

A tvůrci z jeho slov nadšení rozhodně nebudou.

Už je zase v ráži! Známý provokatér Jeremy Clarkson nikdy neměl problém s tím pouštět se do bývalých chlebodárců z BBC a při každé příležitosti si do nich rád rýpne. Na téma nové verze Top Gearu, z něhož byl před rokem nucen odejít, a zejména na adresu jeho nových hvězd se ale příliš nevyjadřoval. Tedy až do teď.

V nedávném rozhovoru se tak vyjádřil o tom, co myslí o hlavní hvězdě pořadu, Chrisi Evansovi. A nic hezkého to není. Evanse totiž podle Clarksona zajímá v podstatě jenom to, aby se v pořadu objevilo co nejvíce celebrit. Tomu ostatně nahrává angažování herce Matta LeBlance či bývalého vlastníka stáje formule 1 Eddieho Jordana. „Jedno z mnoha překvapivých Evansových rozhodnutí pro mě bylo, že všechny tváře, které vyhrabal, jsou dosti známé. Já bych najal spíše mladé novináře ze světa motorismu,“ říká Clarkson.

Jasně tak naznačuje, že samotná auta jsou u Evanse a producentů až na druhém místě. Namísto lidí, kteří autům opravdu rozumí, se kvůli sledovanosti najímají jen známá jména. Nešetřil pak samozřejmě ani kritikou na adresu BBC, která se prý snaží být až přehnaně politicky korektní. A něco nám říká, že takhle na adresu Evanse neútočí naposledy. Souhlasíte s ním?

Sdílejte článek

Přečtěte si také