Johnny Depp
Autor: profimedia.cz Johnny Depp

Johnny Depp vysvětlil známé herečce, co znamená slovo gay. Vážně tohle prohlásil?

Publikováno: 07.08.2022
Johnny Depp ohledně vysvětlování homosexuality nechodil kolem horké kaše.

reklama

Herečka Christina Ricci se ve svých devíti letech od Johnnyho Deppa dozvěděla, co znamená slovo gay. O celém incidentu Ricci vyprávěla během své návštěvy v talkshow Andyho Cohena. Stalo se to v roce 1990, kdy dostala svou první filmovou roli. Ve filmu Mořské panny si zahrála po boku Winony Ryder a během natáčení tohoto snímku si všimla, že se jeden člen štábu nechová hezky k jinému kolegovi. Později se ukázalo, že důvodem mohla být homofobie.

Ricci v té době nechápala, o co jde a vysvětlení se jí dostalo od starší herecké kolegyně. Winona Ryder v té době randila právě s Johnnym Deppem a během toho s ním zrovna telefonovala.  Depp měl být v celé záležitosti velmi stručný a jasný. Řekl jí, že být gay znamená, když chce muž sex s mužem nebo žena se ženou.

„Johnny mi vysvětlil, co znamená slovo homosexualita, když mi bylo devět,“ řekla Ricci v pořadu. „Někdo se během natáčení k někomu nechoval hezky. A pak zaznělo, že by to mohla být homofobie a já v té době nevěděla, o co jde,“ pokračovala herečka. „Byla jsem zrovna s Winonou a ona netušila, jak mi to vysvětlit, tak mi dala Johnnyho na telefonu a ten mi to upřesnil,“ popsala celou situaci Christina Ricci. 

reklama