Johnny Depp vysvětlil známé herečce, co znamená slovo gay. Vážně tohle prohlásil?

Johnny Depp ohledně vysvětlování homosexuality nechodil kolem horké kaše.

Herečka Christina Ricci se ve svých devíti letech od Johnnyho Deppa dozvěděla, co znamená slovo gay. O celém incidentu Ricci vyprávěla během své návštěvy v talkshow Andyho Cohena. Stalo se to v roce 1990, kdy dostala svou první filmovou roli. Ve filmu Mořské panny si zahrála po boku Winony Ryder a během natáčení tohoto snímku si všimla, že se jeden člen štábu nechová hezky k jinému kolegovi. Později se ukázalo, že důvodem mohla být homofobie.

Ricci v té době nechápala, o co jde a vysvětlení se jí dostalo od starší herecké kolegyně. Winona Ryder v té době randila právě s Johnnym Deppem a během toho s ním zrovna telefonovala. Depp měl být v celé záležitosti velmi stručný a jasný. Řekl jí, že být gay znamená, když chce muž sex s mužem nebo žena se ženou.

„Johnny mi vysvětlil, co znamená slovo homosexualita, když mi bylo devět,“ řekla Ricci v pořadu. „Někdo se během natáčení k někomu nechoval hezky. A pak zaznělo, že by to mohla být homofobie a já v té době nevěděla, o co jde,“ pokračovala herečka. „Byla jsem zrovna s Winonou a ona netušila, jak mi to vysvětlit, tak mi dala Johnnyho na telefonu a ten mi to upřesnil,“ popsala celou situaci Christina Ricci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také