Showbyznys

22. května 2022 18:26

redakce Prima Lajk

Johnny Depp získal nečekanou podporu. Na jeho stranu se postavila organizace proti zneužívání žen!

Herec Johnny Depp má nového silného spojence.

Příští týden usedne Johnny Depp znovu na lavici svědků, tentokrát jako svědek pro stranu herečky a jeho bývalé manželky Amber Heard. Jeho tým má za sebou mezitím další úspěšný týden a s každým dalším dnem to začíná vypadat, že herce začíná opět podporovat čím dál více lidí a médií. Nyní ovšem získal skutečně silného spojence.

Na stranu Deppa se totiž přidala Organizace proti zneužívání žen vedená bývalou italskou miss Valerií Altobelli. Ta v prohlášení uvedla: „Násilí je vážné téma. Jako ženy a jako matky máme povinnost a odpovědnost vychovávat naše syny a dcery, zkrátka budoucí generaci, ve světě hodnot, jako jsou dialog, respekt a soucit. V hluboké úctě k obětem domácího násilí pak cítíme povinnost jako ženy a jako matky vyjádřit podporu Johnnymu Deppovi během této smutné kapitoly jeho osobního života.“

Celkem síla. Jen pro připomenutí, herečka Amber Heard obvinila v minulost Johnnyho například z toho, že ji bil, že po ní házel flašky, nebo že ji dokonce lahví od alkoholu znásilnil. Nic z toho ale doposud nebylo prokázáno. Na druhé straně je pak Depp, který předložil několik svědeckých výpovědí, že to byl naopak on, kdo byl předmětem fyzického násilí ze strany Heard. Případ bude každopádně v následujících dnech pokračovat.


Přečtěte si také