Showbyznys

18. července 2015 11:41

Michal Chalupa

Jste při těle? Na sexy zkrácené tričko zapomeňte! Ošklivý útok na všechny boubelky

Pěkně si naběhla redakce magazínu Oprah, když v módní rubrice doporučila ženám, aby si oblékaly krátké topy odhalující bříško jen v případě, že ho mají ploché a pevné... Reakce majitelek kypřejších tvarů na sebe nenechala dlouho čekat!

Každá žena se chce cítit dobře a ráda si oblékne něco módního, co letí. Zkrácené tričko je určitě sexy volba a dodává pocit lehkosti a pohodlí. A proč by si tento luxus nemohly dopřát i tělnatější dámy? Nějaké to kilo navíc přeci neznamená, že by svým zjevem a vyvaleným bříškem musely někoho pohoršovat. Redakce magazínu měla jiný názor a nevybíravě poukázala na to, že nadměrné proporce jsou ve zkráceném topu odpudivé. Ti si ale naběhli!

Sociální sítě časopisu byly zakrátko pod palbou plnoštíhlých žen, které se za své tvary rozhodně nestydí a naopak si v crop topu rády vyjdou ven. „Každý si může obléci crop top, jsou jako rasisti,“ čílí se plus size modelka Tess Holliday. Nějaká módní tabu dnes neplatí a preferovat jen nějaký typ postavy je prý nemorální a zaostalé. Další baculatá módní bloggerka Sarah Conley navíc říká: „Není to jen otázkou toho, že zostuzují těla svých čtenářek, ale navíc jsou úplně mimo. Crop topy se vyrábí v mnoha provedeních a jsou vhodné pro každého. Jde jen o to, zda najdete ten pravý pro vaše tělo.“ A co si myslíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také