Showbyznys

10. května 2018 13:28

redakce Prima Lajk

Justin Bieber zpátky na dně! Zpěvák učinil šokující přiznání. Kvůli čemu nenávidí svůj život?

Justin Bieber sdělil fanoušků, co si myslí o životě slavných.

Justin Bieber v současnosti je, nebo taky není se Selenou Gomez. Těžko říct, u těch dvou je to vždycky tak nějak otevřené, nejasné a především trapně se opakující. Ať už je to jak chce, kanadský zpěvák na tom v poslední době není psychicky zrovna nejlíp a nově to dokazuje i jeho nedávné přiznání na Instagramu.

Snad každý máme čas od času představu toho, že si celebrity žijí jako v pohádce. Koneckonců, stačí se podívat na fotky, které sdílejí na svých sociálních sítích. Jak moc však můžete takovým fotkám věřit? Přesně na to teď reagoval Bieber, když na svůj Instagram napsal, že životní styl slavných vlastně ve skutečnosti vůbec neodpovídá tomu, jaký je jejich život doopravdy. Lidé by si podle něj neměli dělat falešné představy. Tak jo, Justine, a co dalšího je nového?

Bieber tak každopádně jenom potvrdil, že u něj asi není úplně vše v pořádku a že možná lituje svého nefunkčního vztahu se Selenou. Peníze a sláva holt nejsou všechno. I tak nás ale překvapuje, že s touhle "novinou" seznámil svět právě Justin. Asi nová doba.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez životní styl Instagram sociální sítě zpěvák přiznání

Přečtěte si také