Kam se hrabe Clarkson. Nová hvězda Top Gearu proti sobě poštvala celý štáb! Blíží se konec slavné show?

Po odchodu bouřliváka Jeremyho Clarksona producenti doufali, že se jim podařilo najmout klidného a nekonfliktního moderátora. To se ovšem krutě přepočítali.

Nový moderátor legendárního Top Gearu, Chris Evans, má totiž do sympaťáka zřejmě daleko. Podle všeho se totiž chová na natáčení k ostatním ještě daleko hůře, než svého času osobitý Jeremy Clarskon, jenž za své chování a ránu jednomu z producentů zaplatil vyhazovem. Jenže i tento prohřešek má prý do Evansova chování daleko!

Moderátor podle zákulisních informací dělá štábu ze života peklo. Je nestálý, výbuchy vzteku jsou u něj na denním pořádku a na jednoho ze zaměstnanců údajně nedávno křičel tak dlouho, až nebohý muž odešel v slzách! Takové chování pak u něj není nijak neobvyklé a podle členů štábu se chová jako primadona, jež má ještě větší ego než Clarkson. Na jeho nevyrovnané psychice se pak údajně podepisuje také fakt, že příliš nezvládá velký tlak na svou osobu a neustálé pendlování mezi natáčením Top Gearu a jeho pořadem v rádiu.

Jeho nadřízení se ovšem tyto spekulace snaží vyvrátit a říkají, že jde o profesionála na svém místě. Těžko říci, zda jde tedy opravdu o fámy, nebo jsou informace skutečně pravdivé. Už nyní poškozenému jménu pořadu ovšem tyto spekulace rozhodně nepomáhají. Snad nová verze show neskončí dříve, než pořádně začala.

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také