Karel z Prostřeno! natáčí svůj vlastní pořad o vaření! Bude to nejsprostší show v dějinách?! (Apríl)

Jeden z nejkontroverznějších soutěžících slavného pořadu se dočká vlastní show!

Tak tohle opravdu nikdo nečekal! Je to teprve týden, co jste na obrazovkách Primy mohli vidět jedno z nejšílenějších kol pořadu Prostřeno!, jehož se zúčastnil kontroverzní Karel Ondrka. Ten totiž totiž tvrdil, že má Tourettův syndrom a nekontrolovaně kvůli němu vykřikuje sprostá slova.

Navíc doma choval slepici jménem Babiš, spal v rakvi a měl během natáčení permanentní erekci! Jeho působení v pořadu vyvolalo velké diskuse a ostatní soutěžící se jeho chování a úchylkám opravdu nestačili divit. A jak se zdá, diváci si jeho šílených kreací budou užívat i nadále!

Po obrovském úspěchu totiž Karel dostane svůj vlastní kulinářský pořad! V něm bude vařit své tajné recepty a prozrazovat nečekané kuchařské tipy. Už předem ale přiznává, že kvůli lásce ke své slepici Babiš odmítá v pořadu připravovat pokrmy z kuřecího masa.

Na oplátku nám však ukáže několik pokrmů z masa pštrosího. Ve speciálních dílech pak bude Karel, jehož sexuálně přitahují staré ženy, jezdit po domovech důchodců, kde bude svá jídla nabízet k obědu. A během jeho konverzací se staršími dámami samozřejmě dojde i na hodně peprné situace. Už teď je jasné, že nás čeká asi nejšílenější kuchařský pořad v dějinách.

Sdílejte článek

Přečtěte si také