Kazma odhalil své obří faily se Zemanem a uprchlíky. Vážně mu to ale můžeme věřit?

Internetový prokovatér dorazil s další One Man Show. Tentokrát byla ovšem jiná, než všichni čekali.

Už je tady zas! Slavný bavič a provokatér Kamil Bartošek aka Kazma lákal na sociálních sítí v posledních týdnech na další díl své kontroverzní One Man Show. Sliboval obří projekt, na němž jeho tým pracoval čtyři roky, uspořádal předpremiéru pro fanoušky a celkově se snažil z projektu zase vytěžit, co se dá. Jenže jak už to tak u Kazmy bývá, všechno bylo zase jinak. A ne všichni z jeho nového díla spokojeni.

Nový díl One Man Show je totiž složen ze tří kousků, které se Kazmovi a spol. vůbec nepovedly. Máme tu jeho snahu převézt uprchlíky z francouzského tábora v Calais k Gibraltaru. Ta ovšem skončila po jejich úprku během noci v uprchlickém táboře. Dále zde je Kazmův pokus udělat z bezdomovce miliardáře a později i vlivného politika s mocí, zde ovšem Bartošek narazil na pozdější zmizení bezdomovce. No a nakonec tu máme nechvalně známé fake video s prezidentem Milošem Zemanem, jak v Číně pomáhá neznámé ženě. Kazma chtěl s tímto videem dobýt svět, nakonec ale nikoho nezajímalo a u nás se brzy přišlo na podvrh.

Kazmitch se pak těmito faily pochlubil hlavně proto, aby fanouškům dokázal, že za všemi jeho úspěšnými kousky se skrývá řada nezdarů. Jenže stejně jako v životě i tvůrci One Man Show se oklepali a šli tou správnou cestou dál, ke svým největším virálním hitům. Tedy aspoň tak se nám to snaží říci Kazma ve svém typickém závěrečném poselství, v němž se pokouší tyto tři nepovedené faily poslepovat dohromady. Jenže ne na každého to funguje.

Mnoho fanoušků ho sice v komentářích chválí a oceňují jeho odvahu ukázat i chyby z minulosti. Jiní ovšem neskrývají své zklamání z toho, že od nové One Man Show očekávali prostě víc. A objevují se samozřejmě i pochybnosti, zda se dá Bartoškovi vůbec věřit. Mnohým kritikům totiž přijde zejména část s bezdomovcem zčásti nahraná a myslí si, že byl celý nápad až příliš naivní a že by si Kazmův tým případný úprk bezdomovce nějak pohlídal.

Podobné výtky pak má řada lidí i k uprchlické kapitole. Zkrátka zde lidem něco nesedí. Objevují se proto také spekulace, že video je jen součástí Kazmova dalšího velkého plánu, chce zkoumat reakce lidí a možná se k videu ještě časem vrátí. A asi bychom se tomu u Kazmy ani nedivili. Vyloučit se zkrátka nedá nic. Svou sbírkou failů evidentně nedokázal uspokojit úplně každého.


Přečtěte si také