Kazma a jeho faily ve One Man Show. 1
Autor: One Man Show Kazma a jeho faily ve One Man Show. 1

Kazma odhalil své obří faily se Zemanem a uprchlíky. Vážně mu to ale můžeme věřit?

MilanR. Publikováno: 09.09.2020
Internetový prokovatér dorazil s další One Man Show. Tentokrát byla ovšem jiná, než všichni čekali.

reklama

Už je tady zas! Slavný bavič a provokatér Kamil Bartošek aka Kazma lákal na sociálních sítí v posledních týdnech na další díl své kontroverzní One Man Show. Sliboval obří projekt, na němž jeho tým pracoval čtyři roky, uspořádal předpremiéru pro fanoušky a celkově se snažil z projektu zase vytěžit, co se dá. Jenže jak už to tak u Kazmy bývá, všechno bylo zase jinak. A ne všichni z jeho nového díla spokojeni.

Nový díl One Man Show je totiž složen ze tří kousků, které se Kazmovi a spol. vůbec nepovedly. Máme tu jeho snahu převézt uprchlíky z francouzského tábora v Calais k Gibraltaru. Ta ovšem skončila po jejich úprku během noci v uprchlickém táboře. Dále zde je Kazmův pokus udělat z bezdomovce miliardáře a později i vlivného politika s mocí, zde ovšem Bartošek narazil na pozdější zmizení bezdomovce. No a nakonec tu máme nechvalně známé fake video s prezidentem Milošem Zemanem, jak v Číně pomáhá neznámé ženě. Kazma chtěl s tímto videem dobýt svět, nakonec ale nikoho nezajímalo a u nás se brzy přišlo na podvrh.

Kazmova nehoda 2

VIDEO: Vážná nehoda Kazmy! Známého provokatéra museli zachraňovat hasiči. Vážně mu to věříte?

Kazmitch se pak těmito faily pochlubil hlavně proto, aby fanouškům dokázal, že za všemi jeho úspěšnými kousky se skrývá řada nezdarů. Jenže stejně jako v životě i tvůrci One Man Show se oklepali a šli tou správnou cestou dál, ke svým největším virálním hitům. Tedy aspoň tak se nám to snaží říci Kazma ve svém typickém závěrečném poselství, v němž se pokouší tyto tři nepovedené faily poslepovat dohromady. Jenže ne na každého to funguje.

Mnoho fanoušků ho sice v komentářích chválí a oceňují jeho odvahu ukázat i chyby z minulosti. Jiní ovšem neskrývají své zklamání z toho, že od nové One Man Show očekávali prostě víc. A objevují se samozřejmě i pochybnosti, zda se dá Bartoškovi vůbec věřit. Mnohým kritikům totiž přijde zejména část s bezdomovcem zčásti nahraná a myslí si, že byl celý nápad až příliš naivní a že by si Kazmův tým případný úprk bezdomovce nějak pohlídal.

Podobné výtky pak má řada lidí i k uprchlické kapitole. Zkrátka zde lidem něco nesedí. Objevují se proto také spekulace, že video je jen součástí Kazmova dalšího velkého plánu, chce zkoumat reakce lidí a možná se k videu ještě časem vrátí. A asi bychom se tomu u Kazmy ani nedivili. Vyloučit se zkrátka nedá nic. Svou sbírkou failů evidentně nedokázal uspokojit úplně každého.

Kazma musel na operaci.

GALERIE: Kontroverzní Kazma musel po nehodě na operaci! Lidé mu ale nevěří a myslí, že je to prank

Andrea Kalousová (22)

GALERIE: Kazmova sexy holka si ošklivě zranila zadek. Touhle brutální modřinou se chlubí na Instáči!

reklama