Kdo je nejlépe placenou celebritou roku? Taylor Swift, DiCaprio nebo Lady Gaga?

Jaká hvězda si připsala na své bankovní konto nejvíce peněz.

Na co zpěvačka Taylor Swift v poslední době sáhne, to se promění ve zlato. O tom svědčí také statistika amerického časopisu Parade, který se zaměřil na to, které známé osobnosti patří mezi ty nejlépe placené. A nejvíce si za uplynulý rok podle všeho vydělala právě Taylor, která si tak připočetla na svůj bankovní účet neuvěřitelných 80 milionů dolarů, tedy v přepočtu necelé dvě miliardy korun!

Za svůj úspěch pak může vděčit nejen megaúspěšnému poslednímu albu, ale také beznadějně vyprodanému turné či reklamnímu partnerství s těmi nejprestižnějšími značkami typu Coca-Cola a Apple. A podle její nehynoucí slávy se zdá, že na špičce možná zůstane i další rok. Jaké hvězdy jí však šlapou na paty?

Na druhém místě se překvapivě umístil hvězdný šéfkuchař Gordon Ramsay se 60 miliony dolarů. Holt vlastnit několik restaurací a zároveň účinkovat v reality show se prostě vyplácí. Těsně za ním s 59 melouny pak skončila Lady Gaga, která kromě peněz z koncertování tentokrát brala slušný balík i za účinkování v seriálu American Horror Story. Dále se pak v žebříčku těch nejlepších objevil také rapper Jay-Z s 56 miliony a v neposlední řadě i konečně oscarový Leonardo DiCaprio, který si loni podle časopisu přišel na 29 milionů dolarů. Na nadvládu Taylor ale stejně nikdo z nich nemá.

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také