návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

Kevin ze Sám doma si oficiálně změnil jméno podle přání svých fanoušků! Uhádnete, jak se teď jmenuje?

Jak se teď jmenuje představitel Kevina ze Sám doma?
Vydáno: 28.12.2018
Jak se teď jmenuje hvězda Sám doma? 2
Autor: profimedia.cz Jak se teď jmenuje hvězda Sám doma? 2

Herec Macaulay Culkin je dnes v podstatě synonymem Vánoc. Můžou za to především jeho filmy Sám doma a Sám doma 2, ve kterých ztvárnil prohnaného Kevina, který to pokaždé natře dvěma ne moc chytrým lupičům.

Mnoho lidí doteď nejspíš netušilo, že Culkinovo prostředí jméno zní (nebo spíš znělo) Carson. Protože s ním však herec nebyl spokojený, nechal fanoušky na svém webu hlasovat o nové verzi. Na výběr bylo pět možností: TheMcRibIsBack, Kieran, Shark Week, Publicity Stunt a Macaulay Culkin. Uzávěrka hlasování byla do Vánoc a poté si herec měl jít nechat jméno úředně změnit. A jak že to tedy dopadlo?

 

Pokud jste tipovali jméno Macaulay Culkin, pak jste tipovali správně. Tahle verze obdržela přes 60 tisíc hlasů a herec se tak v příštím roce nechá oficiálně přejmenovat na Macaulaye Macaulay Culkin Culkina. Jo, je to cvok. Ale zároveň se nám líbí jeho přístup. Z Kevina se postupně stává v poslední době hrozný sympaťák a tímhle to opět potvrdil.

Článek je zařazen v: Kevin , Sám doma , jméno , Macaulay Culkin , změna , fanoušci

reklama