Kim Kardashian otevřeně o vztahu s Petem Davidsonem. Jak popsala jejich sex?

Kim Kardashian konečně nechala fanoušky nahlédnout pod pokličku svého vztahu s komikem Petem Davidsonem.

Poslední měsíce celý svět sleduje drama okolo Kim Kardashian, jejího nového přítele Peta Davidsona a jejího bývalého manžela Kanyeho Westa. Jak se ale zdá, slavný ex už nadobro vzdal snahu získat Kim zpátky, a tak si může americká hvězda reality show Keeping Up With Kardashians vesele užívat se svou novou láskou. A že jim to klape na všech frontách, potvrdila sama celebrita.

Ačkoli byl totiž ze začátku jejich vztah čistě jen o sexu, který je prý naprostý výbuch vzrušení, postupem času se z pouhé chemie vyklubala opravdová láska. Jak spolu dvojice trávila čím dál více času, zamilovali se do sebe. „Lidé pořád říkají, že jsem s ním jenom kvůli tomu, jak je vtipný,“ řekla Kim o svém příteli. „Jeho humor je ale až na čtvrtém místě důvodů, proč ho mám ráda,“ dodala a popsala Peta jako „nejlepší lidskou bytost, jakou kdy poznala“.

Hvězda reality show se oficiálně rozvedla s rapperem Kanye Westem začátkem března tohoto roku, přičemž řešení péče o děti a majetek se teprve očekává. S nyní už bývalým manželem spolu mají čtyři děti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také