Showbyznys

1. listopadu 2014 06:50

Lucie Průchová

Kolekce Harley Davidson je pro každého

Kdo si myslí, že může nosit oblečení Harley Davidson jen v případě, že má motorku, je na velkém omylu. Dokonalou image si můžete opatřit i bez silného stroje.

Spousta mých přátel se domnívá, že i přesto, že nemá motocykl značky Harley Davidson, nemůže nosit oblečení této legendární značky. Opak je pravdou. Oblečení Harley Davidson je určeno pro všechny, kteří mají rádi originální a kvalitní oblečení. Harley Davidson nabízí kvalitní a špičkové moto oblečení, nápadité volnočasové módní vychytávky a nezapomíná na děti a ostatní rodinné členy :-)

Harley Davidson má i oblečky pro vaše psí miláčky...

Jedinečnost Harley Davidson je v tom, že některé zboží je limitované, to znamená, že je vytvořeno pro určité roční období nebo akci. Rozhodně se nevyplatí váhat nad koupí, příště už nemusí být k mání. Proto, dejte na první pohled a nad vámi vysněnou věcí se dlouho nerozmýšlejte. Bude vás jen pár, který tento zajímavý kousek vlastní. Zboží z tzv.kolekce Core je k dispozici celoročně, většinou se jedná o velice oblíbené oblečení, které splňuje všechny požadavky zákazníka Harley Davidson

V případě, že nenajdete, to co hledáte, přichází čas na „naši bibli“ - katalog oblečení Harley Davidson. Při otevření katalogu nebudete vědět, kam se dřív podívat. Zjistíte, že Harley Davidson je opravdu životním stylem se vším všudy.

Můžete mít nejen zajímavé špičkové moto oblečení, nápadité módní kousky, ale i vtipné a nepostradatelné doplňky do bytu - ty se hodí hlavně v případě, kdy hledáte nápad, co koupit svým blízkým k narozeninám, vánocům nebo jen tak pro radost.

Vše najdete v našem ESHOPU

Ráda bych se zmínila o dvou kolekcích, které jsou něčím a někým inspirovány. Každá kolekce Harley Davidson má svůj příběh…

Core Pink Label, jak už samotný název napovídá, je růžovou kolekcí. Tato kolekce vznikla na podporu žen, které onemocněly rakovinou prsu. Harley Davidson se nechal inspirovat jezdkyněmi nebo spolujezdkyněmi, které se potkaly na srazech, akcích v rámci Harley Davidson a samozřejmě na cestách. Z prodeje každého oblečení, které má růžový štítek, jdou 3% z ceny na léčbu rakoviny prsu.

Core Black Label

Tato kolekce se nechala inspirovat mladými jezdci a spolujezdci. Harley Davidson provedl zajímavý výzkum a požádal je, aby řekli, co si přejí. Dalo by se říct, že Black Label kolekce je první, kterou vytvořili samotní jezdci. Tato kolekce je moderní, fit s trochou retro nádechu. Black label kolekci poznáte podle černého štítku, kde je nakreslena šedá jednička.

Pro všechny naše zákazníky, fanoušky a milovníky módy Harley Davidson, chystáme 13.12.2014 Módní show Harley-Davidson Ostrava, kde představíme všehochuť z našich kolekcí. Módní show bude moderovat Ruda z Ostravy, oblečení představí trošku netradičně ostravská taneční skupina Beat Up. Moc se na tuto akci těšíme a věříme, že přijdou všechny věkové skupiny a i ti, kteří myslí, že bez motocyklu Harley Davidson nejde nosit toto originální oblečení. Oblečení Harley Davidson je pro všechny ty, kteří chtějí být něčím vyjímeční. Všechny srdečně zve tým Harley-Davidson Ostrava.

Jste na facebooku? Staňte se naším fanouškem!

Sdílejte článek
Štítky oblečení kolekce harley davidson

Přečtěte si také