Komik Chris Rock se po roce brutálně opřel do Willa Smithe a jeho ženy! Dostane zase facku?

Chris Rock se v novém komediálním speciálu pořádně rozjel.

Americký herec a komik Chris Rock uvedl přes víkend na streamovací službě Netflix svůj nový stand-up Selective Outrage (neboli selektivní vztek), a zatímco reakce publika přímo z místa se ten večer zdály být pozitivní, na internetu už se takové chvály nedočkal. V konkurenci jiných speciálů to kvalitou byl spíš průměr a až na několik solidních vtipů tu a tam se většinou jen opakoval nebo měl nemístné poznámky. To nejzajímavější ale přišlo až ke konci, kdy se zhruba rok od oscarové facky poprvé veřejně vyjádřil na téma Willa Smithe a jeho manželky.

Ve svém vystoupení Rock uvedl, že zaprvé facka velmi bolela. Je o hlavu menší a nemá zdaleka takovou sílu jako Smith, takže ano – bolelo to. Nicméně prohlásil, že odmítá být obětí, odmítá brečet a rozhodně ten večer odmítal jakoukoli formu pomsty, protože ho rodiče naučili neprat se před „bílými lidmi“. To je všechno v pořádku a rozumné.

Jenže pak Rock začal překvapivě vulgárně nadávat Smithově ženě, snažil se dát kontext svému vtipu z Oscarů, po němž ona facka přišla, a taky se de facto vysmál Smithovi za to, že ho žena podvedla a ještě s ním pak natočila o tom tématu rozhovor. Komik tak nechápe, proč ten večer dostal facku on, velký Smithův fanda, který mu nikdy nic zlého neprovedl – následně ale přiznal, že od té doby Smithe rád nemá, a když nedávno sledoval jeho nový film, kde hrál otroka, tak fandil otrokářům. Netřeba dodávat, že kontroverzní slova okamžitě obletěla svět. Jak se tedy zdá, Smith a Rock spolu kamarádit asi jen tak brzo nezačnou…

Sdílejte článek
Štítky stand-up facka Will Smith Chris Rock Oscaři Jada Pinkett-Smith

Přečtěte si také