Showbyznys

14. května 2015 08:00

redakce Prima Lajk

Končí v Simpsonech pan Burns, Ned Flanders a ředitel Skinner? Známe pravdu!

Situace není tak jednoduchá, jak si možná myslíte.

Fanoušci Simpsonových už pár dní nemají lehké spaní. Internetem totiž začaly kolovat zvěsti, že seriál opouští Harry Shearer, hlas pana Burnse, Neda Flanderse nebo ředitele Skinnera. Shearer na seriálu pracuje od první série a nyní tvrdí, že by spolu s ním skončily i zmíněné postavy. Zatím ale není nic rozhodnuto.

Shearer je sice posledním dabérem, jenž se doteď neupsal 27. a 28. sezoně seriálu, producenti ale pořád mají šanci ho přesvědčit. Stačí jediné – aby mu povolili divadelní a herecké vedlejšáky, což posledních 26 let nebyl problém a najednou je. Proč? To vědí jen zainteresované osoby. Brzy to ale nejspíš zjistíme i my, jelikož Shearer používá jako páku média a tudíž fanoušky seriálu.

Je nějaká šance, že producenti couvnou a Shearer se vrátí? Samozřejmě. Na druhou stranu je ale může veřejné praní špinavého prádla utvrdit v tom, že už s ním spolupracovat nechtějí. Co by se v tom případě dělo s oblíbenými postavami? Určitě je možné, že v seriálu skončí. Něco nám ale říká, že spíš dostanou nové hlasy a pojede se dál…


Přečtěte si také