návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Kontroverznímu rapperovi 6ix9ine konečně sklaplo. Za co se mu všichni smějí?

Kontroverzní rapper Tekashi 6ix9ine dostal těžkou ránu.
Vydáno: 01.07.2020, rd
6ix9ine už zase nemá důvod k oslavám 1
Autor: youtube.com 6ix9ine už zase nemá důvod k oslavám 1

Jen týden poté, co kolaborace mezi rapperem 6ix9ine a zpěvačkou Nicki Minaj dosáhla prvního místa v exkluzivním Billboard Hot 100 žebříčku, zažila píseň Trollz největší propad v historii prvních míst. Z čela žebříčku spadla až na 34. místo.

To je celkem rána pro rappera, který se ještě minulý týden chvástal, jak je nejlepší na světě, a jak se mu nikdo jiný nevyrovná, zatímco na sebe lil šampaňské. Zřejmě to s ním nebude zase tak horké, jak si namyšlený rapper myslel.


Každopádně důvodem propadu by mohlo být i to, že píseň nebyla v rádiích tolik přehrávaná. Prodal se sice ekvivalent 116 tisíc alb, většina z těchto zisků šla přitom ze streamovacích služeb (kam byli lidé naváděni ze sociálních sítí Nicki Minaj spíš než Tekashiho), rádia však tvořila jen minimum těchto prodejů, a fanoušci spekulují, že to je hlavní příčinou.

Článek je zařazen v: Tekashi 6ix9ine , rapper , Nicki Minaj , rap , hip-hop , hit , song

reklama