Showbyznys

22. listopadu 2022 10:21

redakce Prima Lajk

Krasavec Harry Styles je single! Proč mu nevyšel kontroverzní vztah se sexy Olivií Wilde?

Zpěvák Harry Styles a herečka Olivia Wilde se po dvou letech rozešli.

Vztah herečky Olivie Wilde s bývalým členem chlapecké skupiny One Direction Harrym Stylesem už od začátku všechny šokoval. Důvodem byl velký věkový rozdíl mezi partnery, neboť je zpěvák o deset let mladší. Po dvou letech randění je však i této lásce konec a osmadvacetiletý britský krasavec je tak znovu volný. Pro magazín People to potvrdil blízký zdroj dvojice.

„On je pořád na turné a opět jede do zahraničí. Ona se soustředí na své děti a práci v Los Angeles. Právě teď mají rozdílné priority. Také tlak veřejnosti pro ně byl složitý. Bylo to ale velmi přátelské rozhodnutí. Jsou stále velmi blízcí přátelé,“ řekl onen zdroj zahraničnímu časopisu.

Pár se poznal v roce 2020 při natáčení filmu To nic, drahá, který Olivia Wilde režírovala, a dvojice se do sebe okamžitě zamilovala. Jen pár týdnů po seznámení se herečka dokonce rozešla se snoubencem Jasonem Sudeikisem, se kterým byla devět let a má s ním osmiletého syna a šestiletou dceru. Ačkoli kolovaly fámy o údajné nevěře ze strany Stylese, pravým důvodem rozpadu vztahu jsou jiné priority a časový rozvrh.

Sdílejte článek
Štítky rozchod Harry Styles celebrity Olivia Wilde hvězdný pár

Přečtěte si také