Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Showbyznys

Krásné herečky ze seriálu Cesty domů slavily narozeniny ve velkém. Odjely společně do Řecka!

Vendula Křížová, Iva Kubelková, Kamila Špráchalová a Pavla Vitázková vyrazily na každoroční dovolenou v Řecku za svou kamarádkou Sotirou Koreckou Margaritopulu. Právě tam ukazovaly svá bezchybná těla, které nenechala žádného Řeka chladným.
Vydáno: 08.08.2014, Lenka
Akce se nesla v přátelském duchu
Akce se nesla v přátelském duchu Autor: Karolina Hajková pro CK IRÍNY Tours
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nejvíce si zcela určitě na pláži oddychla herečka Pavla Vitázková, která si tak alespoň oddychla od rodičovských povinností.

„Moc si to tu užívám. Je to neuvěřitelný relax po téměř osmi měsících doma u mimina. Zažívám znovu věci, které už skoro neznám – kávička, moře, možnost se nalíčit, nebýt neustále mezi plínami. Je to pro mě úplný zázrak,“ rozplývala se Vitázková.

Až na Ivu Kubelkovou slavily všechny zúčastněné narozeniny. V Řecku oslavila narozeniny Vendulka Křížová a Sotira Korecká, majitelka CK Iríny Tours.

Dárečky dostala i Kamila Špráchalová, která bude narozeniny oficiálně slavit až na začátku září. I když Řecko znamená pro mnoho Čechů jen moře, herečky si vždy vyhradí jeden den pro nákupy a atraktivní výlet. Obchůdky se prostě musí navštívit a je nutné zakoupit nějaký hadřík nebo šperk ať pro sebe, nebo pro rodinu.

Kamarádky si libovaly především na trhu s olivami, bylinkami a typickým olympským čajem. Tam jsou všechny kuchařky ve svém živlu.

Mohlo by vás zajímat:

Iva Kubelková má velice kvalitní vlasy

Iva Kubelková určuje trendy: Už zase frčí ombré

Iva Kubelková vypadá úžasně

Víme, kam pojede na dovolenou Iva Kubelková!


Video VIP zprávy: Iva Kubelková si prodloužila pobyt v Řecku

Proč se Iva Kubelková zapomněla v Řecku?

Článek je zařazen v: Řecko , narozeniny , oslava , moře , Iva Kubelková , Pavla Vitázková , Kamila Špráchalová , Vendula Křížová , Cesty domů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama