Showbyznys

14. června 2022 16:12

redakce Prima Lajk

Krutá slovy manželky hvězdy Hry o trůny! Proč by herce znovu nechala propadnout alkoholu?

Herečka Rose Leslie popsala, proč svému muži Kitu Haringtonovi nebude bránit znova začít pít.

Láska na obrazovce i mimo ni. Tak by se dal popsat vztah herečky Rose Leslie a herce Kita Haringtona, kteří se do sebe zamilovali během natáčení seriálu Hra o trůny. Po randění přišla svatba, po svatbě děti. Jenže rodinnou i vztahovou idylku narušil fakt, že představitel Jona Snowa po skončení seriálu propadl alkoholismu.

Léčit se ze své závislosti začal herec v roce 2019, kdy strávil měsíc v léčebně. Podle jeho ženy mu pak odvykačka pomohla, to z něj ale ještě vyléčeného alkoholika nedělá. Podle Leslie je tohle zkrátka běh na dlouhou trať a herečka při tom běhu hodlá svého muže podporovat. Zároveň však uvedla, že v žádném případě není jeho chůva a nenese zodpovědnost za jeho činy. Pokud se tak někdy její muž rozhodne vrátit k pití, nijak mu v tom bránit nebude a veškeré následky pak ponese pouze on.

Je tudíž patrné, že mají oba herci ve vztahu jasně nastavená pravidla, a atraktivní žena a taky mladá matka rozhodně nehodlá ohrozit svou rodinu tím, že by se nějak nechala stáhnout do těchto problémů. Naopak je především na Haringtonovi, aby si udržel čistou hlavu a mohl se tak starat o svou rodinu. Což se údajně i daří, herec totiž nedávno oslavil už 2,5 roku bez alkoholu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také