Showbyznys

28. června 2018 12:19

redakce Prima Lajk

Kupte si levné lístky na Festival Hrady CZ s Tomášem Klusem, Škworem či Divokým Billem!

Kupte si výhodně lístky na Festival Hrady CZ.

"Hradní šňůra" hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ letos začíná v pátek a sobotu 13. a 14. července na hradě Točníku a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a svoji letošní tour uzavře 1. září na Bezdězu. V průběhu léta mohou fanoušci na jednotlivých hradních zastávkách zhlédnout kromě jiných koncerty takových kapel a interpretů, jako jsou například Tomáš Klus, Divokej Bill nebo Mandrage, ale také "hradní nováčci" Škwor, Lenny, Slza, Jelen nebo rapper Marpo. Novinkou letošního ročníku je takzvaný VIP kemp PLUS nabízející hotelový komfort s předem postaveným stanem vybaveným pro přenocování. Vstupenky na festival, kde dále vystoupí Horkýže Slíže, J.A.R., Monkey Business, Majk Spirit + General Foxx, Plexis či Pražský výběr, lze až do dne před akcí koupit za sníženou cenu v síti Ticketstream na www.hradycz.cz/vstupenky

Festival Hrady CZ letos zvyšuje komfort pro návštěvníky. Zcela nově nabízí takzvaný VIP kemp PLUS, v němž se bude možné cítit na festivalu skoro jako v hotelu. Díky tomu není nutné s sebou na festival brát žádné vybavení pro přenocování – postavený stan, dvě karimatky a dva spacáky budou k dispozici na místě. Hrady CZ se letos také posouvají technologicky, organizátoři v areálech posílí signál telefonů a datových služeb, chybět nebudou wi-fi zóny a v areálu bude k dispozici bankomat. O lepší informovanost návštěvníků se postará i praktická festivalová aplikace. Díky spolupráci s Národním památkovým ústavem je se vstupenkou na festival v sobotu vstup zdarma na prohlídkové okruhy jednotlivých hradů.

Lístek na pátek stojí do dne před akcí 450 korun, na sobotu 530 korun, permanentka na oba dny pak 880 korun. Na místě pak 490 korun na pátek, 590 korun na sobotu a permanentka za 940 korun.

Připravené jsou slevy pro děti, ZTP/P a seniory. Dvoudenní ubytování ve VIP hradních kempech na dva dny 350 korun na osobu, ve VIP kempech PLUS 850 korun na místě pak za 400 a 900 korun. Lístky a ubytování lze také zakoupit společně v balíčku permanentka + VIP hradní kemp do dne před akcí za 1160 korun nebo permanentka + VIP kemp PLUS za 1660 korun, na místě pak za 1300 korun s VIP kempem a 1800 korun s VIP kempem PLUS.

Více na www.hradycz.cz, www.ceskehrady.cz, www.moravskehrady.cz

INTERPRETI NA FESTIVALU HRADY CZ:

Bros'n'Beasts, Divokej Bill, Hentai Corporation, Horkýže Slíže, Ivan Mládek, J.A.R., Jelen, Johny Machette & Ezy, Lenny, Majk Spirit + General Foxx, Mandrage, Marpo & TroubleGang, Monkey Business, Pipes and Pints, Plexis, Pražský výběr, Rybičky 48, Škwor, Slza, The Agony, Tomáš Klus, Visací zámek, Vypsaná Fixa

TERMÍNY A MÍSTA:

13.14. 7. Točník

20.21. 7. Kunětická hora

27.28. 7. Švihov

3.4. 8. Rožmberk nad Vltavou

10.11. 8. Veveří

17.18. 8. Hradec nad Moravicí

24.25. 8. Bouzov

31.8.1. 9. Bezděz


Přečtěte si také