Kupte si výhodné vstupenky na festival Trnkobraní s Mig 21, Monkey Business, Mandrage nebo Divokým Billem

Vyražte si na Trnkobraní, pozvat můžete i přátele.

Tradiční letní švestkový festival Vizovické Trnkobraní se bude konat v pátek a sobotu 19. a 20. srpna v areálu likérky R. Jelinek ve Vizovicích nedaleko Zlína. Návštěvníci se mohou těšit na dvoudenní hudební program s kapelami, jako je Mig 21, Mandrage, Monkey Business, Divokej Bill nebo Wanastowi Vjecy, a na další interprety. Součástí festivalu bude již tradičně veřejnosti otevřená soutěž v pojídání švestkových knedlíků, která se bude konat v sobotu ve 13.20 hodin a moderovat ji letos budou Leoš Mareš a Patrik Hezucký. Zcela nově se letos oblíbené knedlíkové soutěže zúčastní i hudební kapely a interpreti. Chybět nebude doprovodný divadelní program s Komiky s.r.o. Tomášem Matonohou, Lukášem Pavláskem a Milošem Knorem, divadelní představení Krysáci v podání Už jsme doma a filmové projekce. Pro dětské návštěvníky bude připraven dětský koutek se soutěžemi, pohybovými aktivitami či výtvarnými a rukodělnými dílnami a tradiční folklorní scéna v režii souboru Vizovjánek.

Vstupenky na Trnkobraní lze do dne před akcí zakoupit v předprodeji na 660 korun na oba dny, 340 korun na pátek a 420 korun na sobotu, na místě pak za 780 korun, 390 korun a 490 korun. Děti do 1 m mají vstup zdarma, vstupné pro děti do 6 let stojí na místě 150 korun, do 10 let 160 korun, do 12 let věku 190 korun, seniorské od 65 let věku 250 korun, připraveny jsou slevy ZTP/P. V rámci festivalové vstupenky lze se slevou navštívit zámek Vizovice.

Více na https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/vizovické-trnkobran%C3%AD

a na http://www.vizovicketrnkobrani.cz/cs/vstupenky/

Interpreti na Vizovickém Trnkobraní: Horkýže Slíže, IMT Smile, Mig 21, Mandrage, Sto zvířat, Wohnout, Gazdina roba, Xindl X, Kristína, Monkey Business, Desmod, Wanastowi Vjecy, Divokej Bill, After Evolution, Slza, Mirai, Sebastian, Portless, Voxel, Fleret, Kosovci

Sdílejte článek
Štítky festival soutěž Mig 21 Monkey Business Mandrage Divokej Bill vstupenka Vizovice

Přečtěte si také