Láska na špičkách v polovině natáčení, s první ukázkou a plakátem

Připravovaná romantická komedie s názvem Láska na špičkách režiséra Petra Zahrádky je v polovině natáčení. V květnu a červnu se chystají tvůrci v čele s herci Vicou Kerekeš, Ondřejem Veselým či Jiřím Havelkou opět na plac. Příběh taneční pedagožky Terezy, která bude muset projít životním restartem, aby znovu našla pevnou půdu pod nohama, vstoupí v distribuci Bohemia Motion Pictures do českých kin na podzim tohoto roku. Nyní se představuje v první video uk?

Co mají společného hasiči s baletkami? V běžném životě asi vůbec nic, v nové české filmové komedii se však tyto dva odlišné světy protnou zásadním způsobem.

„Náš film má doufám snad všechno: velkolepé speciální efekty, krásné ženy, statečné muže, talentované děti i nádhernou přírodu. Humor, láska, napětí, co víc si přát? Snad jen, abychom tuhle káru dotáhli úspěšně do cíle a divákům mohli film představit bez všech omezení a v plném kinosále,“ uvedl v rámci příprav na natáčení režisér Petr Zahrádka.

Ten do dalších rolí obsadil Pavla Nového, Igora Chmelu, Jitku Schneiderovou, Jakuba Koháka, Igora Chmelu, Lindu Rybovou, Janu Strykovou, Roberta Mikluše nebo Tomáše Jeřábka.

Teaser filmu je ke zhlédnutí níže, další průběžné informace budou k dispozici na fb profilu https://www.facebook.com/bohemiamotionpictures/ a webu http://www.bohemiamp.cz/.

Sdílejte článek

Přečtěte si také