Leonardo DiCaprio a jeho 7 žhavých ex-přítelkyň

Říká se, že pokud jde o nalezení pravé životní lásky, je důležitá vnitřní krása člověka. To je zajisté pravda, ale nikdo nám nemůže tvrdit, že se Leonardo DiCaprio ohlíží jen na to. Tento herec má velmi dobrý vkus, pokud mluvíme o tom, co jde vidět navenek.

Leonardo se chlubí slušnou sbírkou krásných modelek. V jeho ložnici skončily ženy jako jsou: Toni Garrn, Miranda Kerrová, Nina Agdal, Kelly Rohbach a další.

Tyto modelky Victoria´s Secret jsou jedny z nejkrásnějších žen na planetě. Leonardo má opravdu dobrý vkus. Na kontě má i opravdu mladé kousky. Mezi ním a Toni Garrn je věkový rozdíl celých 18 let. Možná to byl důvod toho, proč jim vztah nevydržel déle než necelý rok.

Podívejte se na galerii nejžhavějších ex-přítelkyň Leonarda DiCapria. Opravdu je, na co se koukat. Galerie mapuje jeho partnerský život od roku 2000, kdy vystřídal několik krásných žen. Pokochejte se s námi.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio krása galerie modelky Gisele Bündchen Victoria's Secret Miranda Kerrová Miranda Kerr Toni Garrn Nina Agdal Bar Refaeli Erin Heatherton Leo Nina Agdalová

Přečtěte si také