Showbyznys

19. června 2016 13:42

redakce Prima Lajk

Leonardo DiCaprio míří k soudu! Skončí kvůli divokému sexu a drogám ve vězení?

Oscarový herec zřejmě bude mít hodně co vysvětlovat.

Role burzovního magnáta Jordana Belforta z filmu Vlk z Wall Street patří asi mezi nejslavnější postavy Leonarda DiCapria. Nyní mu ale zadělala na malinký problém. Tvůrce a producenty slavného filmu totiž žaluje bývalý makléř Andrew Greene. Ten si totiž myslí, že jeden z vedlejších charakterů jménem Nicky „Rugrat“ Koskoff je vytvořen podle jeho osoby.

Ve filmu je pak prý očerňován a popisován jako kriminální živel závislý na drogách, který si neustále užívá divokého sexu s prostitutkami. Tvůrci ho údajně ukázali zcela negativně. On kvůli filmu získal špatnou pověst, přišel o práci a opustila ho snoubenka. Green tak už od roku 2014 žaluje několik producentských společností, včetně Leonardovy firmy Appian Way, a dožaduje se odškodnění 25 milionů dolarů.

A nyní byl k soudu předvolán i sám DiCaprio. Jeho právníci sice namítají, že jako herec neměl prsty ve znázornění zmiňované postavy, obžaloba si ovšem myslí, že coby jeden z producentů a hlavní herecká hvězda měl u snímku velké slovo. Je navíc téměř jediný z hlavních tváří filmu, jenž u soudu ještě nevypovídal. A teď se tomu zřejmě jen tak nevyhne. Uvidíme, jak se celý případ vyvrbí, a zda držitel Oscara nakonec nezaplatí pěkně tučné odškodnění.

Sdílejte článek
Štítky drogy Leonardo DiCaprio film sex věznice producent Ceny Oscar Vlk z Wall Street Andy Greene

Přečtěte si také