Lev 2014

Lev 2014

LEDEN

Je potřeba, abyste mluvili, ale taky je dobré, abyste se alespoň občas naučili mlčet. Týká se to zejména chvil, kdy šéf povede novoroční projev a kdy vám bude jasné, že to, co vám slibuje, se splnit prostě nedá. Ve druhé polovině měsíce se můžete spojit s lidmi stejné krevní skupiny a přemýšlet o vlastním byznysu, který by přinesl peníze i uspokojení.

ÚNOR

Návrat Merkura do vašeho partnerského sektoru, který přichází 13. února, přivítáte s nadšením. Chvíle, kdy to mezi vámi drhlo, vystřídalo porozumění tak hluboké, až máte občas pocit, že slova vlastně nepotřebujete. Vaše polovička se vám svěří s tím, co jí chybí a čeho se bojí, a vy máte konečně šanci, abyste její obavy alespoň částečně rozehnali. Doma máte ráj na zemi!

BŘEZEN

Z různorodých planetárních vlivů, které na vás působí, si vyberte spíše Marse v sektoru komunikace než Saturna v sektoru rodiny. Energie, kterou dáte rodině, je značná, a přesto budete mít pocit, že jste ji vyhodili zbůhdarma. To, co vložíte do komunikace a do navázání nových mezilidských vztahů, se ukáže jako skvělá investice, která se vám v budoucnu určitě vrátí.

DUBEN

Využijte 14. dubna, kdy se Merkur setkává s Uranem, a zariskujte něco, o čem už dlouho přemýšlíte. Budete sice muset překonat jak svůj strach, tak pochopitelný odpor partnera, ale to se dá zvládnout. Zároveň nezapomeňte na svůj duchovní život a každý den si připomínejte, že ty nejdůležitější věci jsou penězi nezaplatitelné.

KVĚTEN

Venuše, která se 3. května dostává do Berana, je v rozporu s Marsem, který stále ještě pobývá ve vašem sektoru komunikace. Pokud se stane a v práci vás požádají, abyste vedli školení nových zaměstnanců nebo vystoupili s přednáškou o úspěších vaší firmy, ani na okamžik nepřemýšlejte, že byste to nezvládli! Úkol vezměte a o tom, jak ho vlastně splníte, začněte přemýšlet až potom.

ČERVEN

Nejúspěšnější bude samý konec měsíce, kdy si současně užíváte pozitivního vlivu Merkura, Venuše, Marsu i Urana. Vsaďte na vlastní aktivitu, shánějte informace a hlavně si nenechte od nikoho vysvětlovat, že jsou věci, které prostě nejdou. Navíc se můžete těšit na peníze, s nimiž jste už skoro přestali počítat, ale jež teď přijdou a zajistí vám dovolenou, kterou si opravdu zasloužíte.

ČERVENEC

Začátek prázdnin bude zasvěcen nejenom odpočinku, ale i bilancování. Přemýšlíte o svém životě a říkáte si, že byste se svým dnešním rozumem udělali spoustu věcí jinak. Naštěstí se Jupiter už 16. července dostává do vašeho znamení a dává vám šance, o kterých jste dosud jen snili. Bude jich však víc, než jste schopni zvládnout, takže budete muset vybírat a volit.

SRPEN

Mars je ve Štíru a říká, že byste se měli alespoň trochu věnovat rodině. Venuše, která se 12. srpna dostává do vašeho znamení, vás zase spolu se Sluncem přesvědčuje, že byste se měli orientovat především na sebe. Pokud se vám podaří najít mezi těmito protichůdnými proudy rovnováhu, budete patřit k velice spokojeným lidem, kteří mají dobře obhospodařené všechny základní oblasti života.

ZÁŘÍ

První polovinu měsíce věnujte rodině. Je potřeba, abyste po dvou odpočinkových měsících najeli na všední režim. Na své kariéře a na tom, abyste si i vy na světě trochu užili, začněte pracovat až po 14. září, kdy se Mars dostane do Střelce. Pokud to jde, můžete si dopřát ještě jedné dovolené a spolu s partnerem si tak prodloužit léto.

ŘÍJEN

Kolem 4. října, kdy jste pod vlivem stacionárního Merkura ze Štíra, si dejte pozor na hádky, které by byly stejně tak destruktivní, jako zbytečné. Na komunikaci, vyjasňování stanovisek a hledání kompromisů přijde čas až po 10. říjnu, kdy se Merkur vrátí do Vah a kdy budete spolu s lidmi ze svého okolí hledat cestu, která všechny dovede ke spokojenosti.

LISTOPAD

Mars, který je celý měsíc v Kozorohu, se vám stará o práci, jež vám zabere víc času, než jste zvyklí. Nejde o to, že by vám nešla od ruky, ale o to, že sami musíte zvládnout něco, co obvykle dělají dva až tři lidé. S tím, že odměna bude následovat automaticky, nepočítejte! Pokud nechcete mít pocit, že jste se dřeli zbytečně a hlavně zadarmo, musíte po 28. listopadu využít Merkura ze Střelce a o svá práva se bít.

PROSINEC

Zatímco začátek měsíce trávíte na nejrůznějších večírcích, kde jste vždy vítaní, po 10. prosinci se situace změní a vy budete muset zabrat jak v práci, tak doma. Navíc byste se měli připravit na nové známosti, o které se vám postarají dospívající nebo dospělé děti. S jejich jednáním souhlasit nemusíte, ale když si vzpomenete na sebe a na to, jak jste si taky do ničeho nenechali mluvit, s vývojem situace se smíříte.

Sdílejte článek

Přečtěte si také