Showbyznys

18. dubna 2013 06:50

Dagmar Dandová

Lukáš Hejlík bydlí v europaletách!

Herec a moderátor Lukáš Hejlík (33) se rozešel s přítelkyní Anežkou a zůstal ve svém bytě sám. Určitě ale bez partnerky dlouho nezůstane. Potenciální přítelkyně si můžou prohlédnout, do čeho se nastěhuji. Hejlík si nechal vyrobit originální nábytek z europalet.

„Všechen nábytek jsem si navrhoval sám a pak jsem to dával dohromady s truhlářem. Pokaždé mu řeknu, jakou mám představu, a i když je to trochu šílené, jemu se to většinou podaří zrealizovat. Nejvíc jsem pyšný na svůj botník. Mám v něm 14 párů bot a vypadá to naprosto dokonale,“ řekl herec, který se proslavil jako ředitel módního podniku v seriálu FTV Prima Ošklivka Katka.

Hejlík má z dřevěných palet vyrobenou také luxusní vinotéku na červené víno, stůl, pohovku, polici na talíře, stůl, postel a knihovnu.

„Mám doma spoustu knih, protože rád čtu, a to je také jeden z důvodů, proč se věnuji projektu LiStOVáNí. Formou scénického čtení představuji posluchačům knihy českých a zahraničních autorů. Hlavním cílem je probudit u dětí zájem o četbu, který pomalu upadá.“

Herec často pendluje mezi svým bytem v Praze Vršovicích a farmou v Říčkách u Brna, kde má také vybavení z palet, akorát už mu nezbývá tolik času na zvířata, která zde chová. Hejlík jednu dobu uvažoval o tom, že se bude živit jenom chovem koz a pěstováním biopotravin, ale vzhledem k náročnosti provozu se tohoto nápadu pomalu vzdává. „Přemýšlím o tom, že ovce prodám. Je s nimi hrozně moc práce a času je čím dál tím méně.“

Původně Hejlík na farmě bydlel s exmanželkou Veronikou, ale manželství se v roce 2009 rozpadlo. Ona se s dcerou odstěhovala do Brna a herec se vrátil do Prahy. Společně mají dceru Kláru, kterou vychovávají ve střídavé péči.

-dad-


Přečtěte si také