Madonna žádá papeže o urgentní přijetí. Z čeho se chce proboha vyzpovídat?

Popová královna zase perlí. Tentokrát se obrátila na katolickou církev, aby ji zprostila hříchů.

Dnešní doba sociálních sítí je naprostá šílená. Celebrity si skrz Twitter vyřizují osobní křivdy, hádají se na něm nebo se „objednávají“ k papežovi. Ano, čtete správně. Samotná ikona popu a americká zpěvačka Madonna požádala papeže Františka skrz Twitter o osobní přijetí, aby se zřejmě mohla vyzpovídat.

„Zdravím, @Pontifex – jsem dobrý katolík. Přísahám! Teda nechci přísahat,“ začala s tweetem zpěvačka, která v minulosti budila mnoho kontroverzí. „Od mé poslední zpovědi uběhlo několik desítek let. Bylo by možné se jednoho dne potkat a prodiskutovat některé důležité záležitosti? Už třikrát jsem byla exkomunikována, což se mi nezdá fér. S pozdravem, Madonna.“

Už v minulosti Madonna žádala současného papeže o přijetí, aby si s ním promluvila o jeho názoru na ženy. „Zeptala bych se ho, jestli si myslí, že by Ježíš souhlasil s tím, že žena má právo dělat si se svým tělem, co chce.“ Tenkrát se jí však žádné odpovědi nedostalo. Uvidíme, zda už se dnes papež František na setkání s hříšnicí Madonnou cítí, nebo zůstane královna popu opět neuspokojená.

Sdílejte článek
Štítky Twitter církev papež františek Madonna

Přečtěte si také