Manžel zastřelené kameramanky se drsně pustil do herce Aleca Baldwina. Co mu vzkázal?

Podle manžela zastřelené kameramanky Halyny Hutchins se herec Alec Baldwin chová absurdně.

Od tragédie na filmovém place westernového snímku Rust s Alecem Baldwinem, kdy herec nešťastnou náhodou zastřelil kameramanku Halynu Hutchins, uběhlo už bezmála půl roku. Od té doby sice na povrch vyplynulo několik svědectví a policie řádně celý incident šetřila, přesto dosud nezjistila, kdo je pravým viníkem.

Americký herec si stále stojí za tím, že je nevinný a chyba nebyla na jeho straně. Pozůstalá rodina dlouho s hercovým tvrzením držela, ale jak to tak vypadá, karta se obrátila. Manžel zesnulé, Matt Hutchins, si najal právníky a rozhodl se Baldwina, producenty a členy štábu žalovat o tučné odškodné. Před několika dny dokonce zveřejnili i animované záběry toho, jak se měla celá tragédie odehrát.

Manžel zastřelené kameramanky trvá na tom, že za všechno může ten, kdo držel zbraň, čímž je Alec Baldwin. „Myslet si, že osoba, která drží zbraň a vystřelila, nenese zodpovědnost, je prostě absurdní,“ nechal se slyšet Matt Hutchins v rozhovoru pro USA Today s tím, že dodnes nechápe, jak herec nemohl přijmout zodpovědnost za svůj čin.

Sdílejte článek

Přečtěte si také