Showbyznys

3. dubna 2015 16:49

Petr Cífka

Máte dost odvahy? Vyzkoušejte make up trendy ze světových fashion weeků!

Chanel , Dior nebo třeba Vivienne Westwood. Módní domy, které inspirují celý svět, představily nejnovější trendy pro sezónu podzim zima. Díky nim už tedy víme v čem a hlavně s jakým makeupem budeme tuhle zimu chodit.

Koukněte na ty nejlepší stylingy, ve kterých najdete netradiční oční linky, neonové líčení připomínající klauny nebo netradiční piercing a dejte nám vědět v komentářích, na co byste si ještě troufla a co už vám přijde přehnané.

Já tipuju, že nepůjdete za klauna. Nebo se pletu?

Drama je zpět! Tedy alespoň v podání Johna Galliana, který na přehlídce Maison Margiela v Paříži, nalíčil modelky jako neonové klauny. Uff! Kdo z vás by do toho šel?

V Paříži šokoval i módní dům Givenchy. Nude líčení bylo doplněno netradičním piercingem po celém obličeji a variací na pánský prvorepublikový účes.

Pořádně si zvýrazněte obočí, protáhněte je až ke stranám kořenu nosu, na víčka naneste kouřové stíny a voilà! Rázem se proměníte v Caru Delevingne na přehlídce módního domu Chanel. Otázkou však je, zda byste takhle vypadat chtěla. Tak co říkáte? Chtěla?

Anthony Vaccarelo vsadil na nude líčení se zajímavým detailem v podobě linky, která naznačuje cíp hvězdy. Do toho jemného líčení jsem se zamilovala. A vy?

Dior tentokrát zvolil výrazné barevné stíny, které pokrývají celé horní víčko. V kurzu je modrá, zelená, fialová až švestková a také červená. Která z nich by slušela vám?

Tohle cool líčení bylo k vidění na přehlídce Fendi v Miláně. Jednoduše si udělejte linku kolem horního víčka a pak zběsile čmárejte. Výsledek stojí za to.

Vivienne Westwood se toho rozhodně nebojí a své hravé modely doplnila výrazným, tak trochu indiánským líčením, které na mole vypadalo skvěle. Vyšla byste takhle ale do ulic?


Přečtěte si také