návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Máte dost odvahy? Vyzkoušejte make up trendy ze světových fashion weeků!

Chanel , Dior nebo třeba Vivienne Westwood. Módní domy, které inspirují celý svět, představily nejnovější trendy pro sezónu podzim zima. Díky nim už tedy víme v čem a hlavně s jakým makeupem budeme tuhle zimu chodit.
Vydáno: 03.04.2015
Trendy v make-upu
Trendy v make-upu

Koukněte na ty nejlepší stylingy, ve kterých najdete netradiční oční linky, neonové líčení připomínající klauny nebo netradiční piercing a dejte nám vědět v komentářích, na co byste si ještě troufla a co už vám přijde přehnané.

Já tipuju, že nepůjdete za klauna. Nebo se pletu?

1 Foto:

Drama je zpět! Tedy alespoň v podání Johna Galliana, který na přehlídce Maison Margiela v Paříži, nalíčil modelky jako neonové klauny. Uff! Kdo z vás by do toho šel?

 

2 Foto:

V Paříži šokoval i módní dům Givenchy. Nude líčení bylo doplněno netradičním piercingem po celém obličeji a variací na pánský prvorepublikový účes.

 

3 Foto:

Pořádně si zvýrazněte obočí, protáhněte je až ke stranám kořenu nosu, na víčka naneste kouřové stíny a voilà! Rázem se proměníte v Caru Delevingne na přehlídce módního domu Chanel. Otázkou však je, zda byste takhle vypadat chtěla. Tak co říkáte? Chtěla?

 

4 Foto:

Anthony Vaccarelo vsadil na nude líčení se zajímavým detailem v podobě linky, která naznačuje cíp hvězdy. Do toho jemného líčení jsem se zamilovala. A vy?

 

5 Foto:

Dior tentokrát zvolil výrazné barevné stíny, které pokrývají celé horní víčko. V kurzu je modrá, zelená, fialová až švestková a také červená. Která z nich by slušela vám?

 

6 Foto:

Tohle cool líčení bylo k vidění na přehlídce Fendi v Miláně. Jednoduše si udělejte linku kolem horního víčka a pak zběsile čmárejte. Výsledek stojí za to.

 

7 Foto:

Vivienne Westwood se toho rozhodně nebojí a své hravé modely doplnila výrazným, tak trochu indiánským líčením, které na mole vypadalo skvěle. Vyšla byste takhle ale do ulic?

Článek je zařazen v: piercing , líčení , Klaun , Dior

reklama