Showbyznys

30. října 2022 19:29

redakce Prima Lajk

Megan Fox se snoubencem se stali terčem kritiky kvůli halloweenskému kostýmu. Co lidem vadilo?

Megan Fox a Machine Gun Kelly se převlékli za Pamelu Anderson a jejího ex, hudebníka Tommyho Lee.

Sexy herečka Megan Fox a její snoubenec Machine Gun Kelly rádi provokují a šokují. Není tomu tak dávno, co například zveřejnili, že na důkaz své lásky si navzájem pili krev. Jejich nekonvenční vztah upoutává pozornost už od začátku a nyní zase neunikli hledáčku médií a také fanoušků. Ti se do nich pustili kvůli halloweenskému kostýmu. Megan a MGK se totiž převlékli za playmate Pamelu Anderson a jejího exmanžela Tommyho Lee.

Ti dva spolu měli velice bouřlivý vztah. Tommy a Pamela se vzali v roce 1994 po pouhých 4 dnech vztahu. Tommy a vnadná blondýnka měli velice divoký vztah plný alkoholu, drog a hádek. Třešničkou na dortu bylo jejich uniklé sexuální video, které z jejich domu ukradl a prodal jejich elektrikář. Rozvedli se v roce 1998 a mají spolu dva syny. Zkusili to dát dohromady ještě jednou v roce 2008, ale po dvou letech to definitivně vzdali. O jejich vztahu byl nedávno natočený seriál Pam & Tommy.

Letos na Halloween se tímto kontroverzním párem inspirovali právě i Megan Fox a MKG a právě to se nelíbí lidem na internetu. Dvojice od fanoušků schytala negativní komentáře zejména kvůli tomu, že podle nich romantizují „toxický vztah“, a další to dokonce označil za „nechutné a šílené“ rozhodnutí. Nutno podotknout, že pokud bychom hodnotili pouze jejich kostým, jde o velice povedený počin. Co myslíte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také