Showbyznys

29. března 2022 19:44

redakce Prima Lajk

Miley Cyrus popsala manželství s Liamem Hemsworthem jako šílenou chybu! Co bylo nejhorší?

Zpěvačka Miley Cyrus překvapila fanoušky upřímnou zpovědí.

Zpěvačka Miley Cyrus normálně nerozebírá své minulé vztahy – a už vůbec ne na pódiu, během svého vystoupení. Jenže nedávno se na jednom z jejích koncertů jeden pár zasnoubil, což mělo za následek, že jim krátce po gratulaci zpěvačka svěřila něco ze svého osobního života.

Cyrus nejprve do davu zakřičela, že doufá, že to opravdu bude navěky, přesně jak se slibuje. Pak 29letá kráska objala budoucí nevěstu i ženicha a rázem nenápadně dodala nejtvrdší část celého projevu: „Zlato, doufám, že vaše manželství dopadne líp než to moje. Moje byla šílená chyba.“

Řeč je pochopitelně o vztahu s hercem Liamem Hemsworthem, za kterého se Cyrus provdala v roce 2018. Pár byl nejdřív ohromně zamilovaný, měl za sebou sice dosti krušnou cestu, po svatbě to ale chvíli vypadalo, že budou skutečně šťastní až navěky. Jenže po pouhých 8 měsících láska vyprchala a oba museli od toho druhého utéct, jinak by se „zničili“. Od té doby se ale každému z nich daří vést podstatně zdravější a duchaplnější život, alespoň soudě dle jejich veřejných výstupů. Holt ne každé manželství je dobrý nápad.

Sdílejte článek
Štítky Miley Cyrus manželství zpěvačka Sexy Miley Cyrusová Liam Hemsworth

Přečtěte si také