Miliardář Elon Musk se chtěl hádat s herní stránkou. Dostal brutální stěr

Slavný miliardář Elon Musk dostal tvrdou lekci.

Každý děláme chyby. V případě miliardáře, příležitostného filantropa, podnikatele a většinu času dosti excentrického týpka Elona Muska se ty chyby v posledních týdnech kupí, jedna taková drobná ho teď ale musela obzvlášť bolet. Nechal se totiž zesměšnit satirickým herním webem Hard Drive, se kterým vyvolal zcela zbytečnou debatu na Twitteru.

Musk sdílel článek z webu s názvem „Zodiac Killer Letter Solved by Opening It With VLC Media Player“, vtipný obrázek už ale ořízl tak, aby na Twitteru nebylo vidět jméno zdroje. Což se serveru Hard Drive vůbec nelíbilo, a tak Muskovi napsal, že mu koupí koně*, když přestane ořezávat jejich obrázky (*kůň odkazuje na probíhající skandál, kdy měl Musk sexuálně obtěžovat jednu ze svých zaměstnankyň a pak jí nabízet koně výměnou za její mlčení, pozn. redakce).

Musk je nicméně zastáncem toho, že na Twitteru žádná autorská práva neplatí a lidé tam de facto mohou krást cizí tvorbu zcela beztrestně. Nicméně po pár výměnách se šéfredaktorem Hard Drive, kdy slavný podnikatel dostával docela naloženo, se nakonec rozhodl původní tweet smazat. Za což se mu lidé na Twitteru opět vysmáli. Nakonec to tak ale asi bude lepší. Holt zase jednou zbytečný trapas pro člověka, který přitom měl nakročeno k tomu být jedním z nejlepších z nás.

Sdílejte článek

Přečtěte si také