Showbyznys

12. října 2022 12:27

redakce Prima Lajk

Miliardář Jeff Bezos odhalil potřebné množství spánku, abyste byli úspěšní. Kolik hodin stačí?

Miliardář prozradil, že existuje ideální množství spánku, které potřebují lidé k tomu, aby byli ve svém podnikání úspěšní.

O americkém podnikateli a jednomu z nejbohatších lidí na světě Jeffu Bezosovi se říká, že je to člověk, který odnaučil lidstvo číst papírové knihy a naopak naučil společnost nakupovat na internetu. Ať už si o zakladateli Amazonu myslíte cokoli, jedno se mu upřít nedá. Je to skutečný vizionář, který pohádkově zbohatl díky svým velkolepým plánům a schopnosti přeběhnout dobu.

Je tak pochopitelné, že pro něj, zejména v jeho začátcích, nebyly bezesné noci žádnou neznámou. V jednom z nedávných rozhovorů však prozradil, že právě kvalitní spánek a oddych dělá s člověkem zázraky. Díky určitému počtu hodin spánku tak mohou být lidé ve svém podnikání opravdu úspěšní, a proto je důležité je tělu dopřát.

„Každou noc spím osm hodin. Potřebuji to. Díky tomu mám víc energie, moje nálada je lepší a v hlavě se mi tvoří spousta nápadů,“ prozradil magnát Bezos s tím, že právě osm hodin spánku by doporučoval každému podnikateli, který chce ve svém oboru dělat ta nejlepší rozhodnutí.

Sdílejte článek
Štítky spánek Jeff Bezos podnikatel kvalitní spánek Amazon.com

Přečtěte si také