Showbyznys

22. února 2016 17:35

Petr Cífka

Mladší pleť na počkání? Poradíme jak

Podepisuje se věk i gravitace na vašem obličeji čím dál zřetelněji? Chtělo by to výraznou změnu, ale na skalpel se ještě necítíte? Existuje řešení. Často dokonce zvládnutelné během pauzy na oběd.

Co dělat, když se nám neustále přibývající vrásky v obličeji přestanou líbit? Když vypadá pleť unaveně, povadle až zamračeně? Často stačí pleti jen trochu pomoci a budete překvapeni, jak snadno se dokáže rozzářit. Estetická medicína dokáže zastavit čas a hotové zázraky bez skalpelu dělá doslova na počkání. Proč tedy jejích služeb tu a tam nevyužít?

Přirozeně vypadající omlazení má svá pravidla

„Dosažení přirozeně mladistvého vzhledu pomocí anti-agingové estetické medicíny a dermatologie spočívá hlavně ve správném rozmístění objemu v obličeji. Není nic horšího než žena, která je hlaďounká a bez vrásek, protože má výplně, ale obličej jí padá dolů. Nejčastější chybou je, že někteří dermatologové postupují od povrchu, takže vyplní vrásky, ale konturami obličeje se nezabývají. Ale pro získání přirozeného vzhledu musí být postup naprosto opačný: Nejdříve zpevnit základ, docílit jasných pevných kontur obličeje, a potom doladit vrchní struktury, jako jsou jednotlivé vrásky,“ vysvětluje uznávaná specialistka MUDr. Monika Kavková z Kliniky Yes Visage.

Hluboké vrásky či ztráta objemu

Profesionálně aplikovaná estetická dermatologie si umí pomocí kvalitních výplní na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové případně zkušenou aplikací botulotoxinu řešit většinu problematických míst ve tváři – od jemných až po hluboké vrásky, nosoretní rýhy, propady a povadající místa. Stejně tak si umí poradit s nevýraznými rty nebo kruhy pod očima.

Celkové rozjasnění a omlazení pleti

Laserový resurfacing je v současnosti nejúčinnější znovu obnova ochablé pleti nejen na obličeji, ale také třeba v dekoltu či hřbetu rukou. Okamžitě zregeneruje kůži se známkami stárnutí, vyhlazuje jemné i středně hluboké vrásky i jizvičky, sjednocuje povrch i barvu pleti, odstraňuje skvrny a vypíná pleť. Výborných účinků v rozjasnění a omlazení pleti pak dosahuje i Plazmalifting, který využívá to nejcennější z našeho vlastního těla - krevní plazmu. To že plazma je skutečným elixírem mládí dokazuje také popularita krémů vytvořených na míru právě z plazmy.

Facelift jde i bez skalpelu

V případě, kdy je pleť celkově povadlá, může být ideální volbou niťový lifting. „Ty umí oproti aplikaci výplní a botulotoxinu navíc řešit propadající se a pokleslé tkáně v obličeji jako tváře, podbradek či obočí, které dělají člověka starším a vytváří smutný až unavený výraz v obličeji. To vše rychle, bez jizev a bez nutnosti operace či skalpelu,“ doplňuje MUDr. Monika Kavková z Kliniky Yes Visage, kde jsou na niťové liftingy největšími specialisty u nás. Více o niťovém liftingu také na www.yesvisage.cz.

Víčka bez skalpelu

Často k tomu, aby obličej prokoukl, stačí úprava padajících víček či odstranění pytlů pod očima. „Využíváme s úspěchem nejmodernější techniku umožňující provést úpravu víček ambulantně, v mnohem kratším časovém intervalu a výrazně kratší dobu hojení. A díky modernímu laseru také bez skalpelu a jizev,“ vysvětluje MUDr. Issam Alawa. z Kliniky Yes Visage. Více o těchto službách na www.yesvisage.cz.

Podbradek

„Mnohdy dokáže obličeji pomoci také vyřešení povislého podbradku či dvojité brady. I toto lze dnes řešit jednoduchými nenáročnými technikami od nití až po šetrnou liposukci. Toto ošetření je velmi žádané,“ radí MUDr. Tomáš Paduch, specialista na liposukce.

TIP pro vás:

S nadsázkou se dá říci, že většinu zmíněných dermatologických zákroků lze zvládnout i v pauze na oběd. Zobrazené fotografie proměn jsou výsledkem citovaných odborníků Kliniky Yes Visage.

Právě Kliniky Yes Visage v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě jsou špičkovými specialisty na omlazení a estetickou medicínu u nás.

Využijte nezávaznou konzultaci zdarma, kterou klinika pro všechny nabízí. Nechte si poradit, co by pro vás bylo nejvhodnější. Na všechny zákroky poskytují také možnost splátek již od 500 Kč a s nulovým navýšením. Více informací naleznete na pobočkách Kliniky estetické medicíny a plastické chirurgie Yes Visage. Další informace nebo ukázky z dalších proměn či videa naleznete také na www.yesvisage.cz.


Přečtěte si také