Showbyznys

11. prosince 2014 12:09

Lenka Zajícová

Móda pro baculky!

Také se vám stalo, že si v butiku vyberete pěkný kousek, jdete s ním do kabinky, ale vaše nadšení se zastaví na půli stehen, protože víc se do toho zkrátka nenasoukáte?

Tyhle okamžiky jsou na nakupování oblečení nejhorší! Jenže současná nabídka se často zastavuje na velikostech 42, což znamená, že ženy s výraznější postavou mají prostě smůlu!

Naštěstí si výrobci módního oblečení začínají uvědomovat, že většina z nás nemá míry modelek či hollywoodských hereček, a tak se konečně objevují i značky či kolekce, které jsou určeny výhradně ženám s kyprými tvary. A nenajdete je pouze v zapadlých obchodech s příšernými výlohami, které míjíte při procházkách městem.

Jednou ze značek, která se rozhodla šít módní oblečení pro „holky krev a mlíko“ je Junarose (u nás ji seženete na www.answear.cz). V její nabídce najdete standardní volnější topy, ale i krásné šaty, trendy kalhoty, džíny či kousky imitující kůži. A to všechno ve velikostech od 42 do 52. A nezapomeňte přihodit i mikinu s nápisem Awesome (úžasná)! Přesně takový kompliment si totiž zasloužíte.

Kalhoty, 1 259,00 Kč, answear.cz

Mikina, 469 Kč, answear.cz

Sukně, 859 Kč, answear.cz

Svetr, 999 Kč, answear.cz

Sdílejte článek
Štítky peníze oblečení kalhotky

Přečtěte si také