Moderátor Roman Fojta se oženil, manželku vzal do nebe

Moderátor Odpoledních zpráv TV Prima Roman Fojta do toho praštil. Své ano řekl přítelkyni Marcele po roční známosti. Romantický obřad proběhl na zámku v Buchlovicích, novomanželé se dokonce proletěli balónem.

"Před samotným obřadem jsem byl hodně nervózní, přece jen se člověk nežení každý den. Myslím, že manželka to měla stejné, ale pak už to bylo bezvadné a skvěle jsme si to užili."

Obřad proběhl právě na zámku v Buchlovicích, svatební hostina pak v BalonCentru Břestek, kde se odehrálo i jedno velké překvapení - provozovatelé areálu vyslali novomanžele do oblak.

"Bylo to úžasné, o letu balónem jsem vždycky snila a nečekala jsem, že se mi to splní o svatebním dnu," uvedla Marcela Fojtová. "Já neletěl balónem poprvé, ale jako novomanžel ano. Počasí vyšlo skvěle, to bylo hlavní," dodal Fojta.

Podívejte se na exkluzivní fotografie:

Novomanželé a svatební hosté si užívali oslavy do tří hodin ráno. Fojtovi také dostali několik neobvyklých svatebních darů jako třeba pětatřicet let starou slivovici, kterou při narození nevěsty vypálil nevěstin dědeček a v závěti rozhodl, že ji dostane ve svůj svatební den.

To se přesně stalo, takže svatba přinesla i dojemné okmžiky a slzy štěstí. Novomanželé také dostali darem svatební cestu na řecký ostrov Korfu, kam vyrazí týden po svatbě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také