Moderátory pořadu SHOWTIME na Primě posílí exotický mladík Immanuel Adenubi

Oblíbený lifestylový pořad SHOWTIME na Primě a CNN Prima NEWS získá novou posilu. Tým moderátorů rozšíří energický mladík s exotickými kořeny Immanuel Adenubi. Známá tvář české tiktokové a youtubové scény se věnuje natáčení videí zejména o fitness sportech a v minulosti uspěl v soutěži Muž roku.

„Immanuel je rozený talent pro televizi. Vypadá skvěle a umí výborně komunikovat s kamerou. To je něco, co se mnozí profesionálové učí dlouhé roky. Jsem moc ráda, že Immanuela můžu přivítat v našem týmu, a jsem si jistá, že jeho nakažlivý úsměv ocení i naši diváci,“ říká vedoucí společenské redakce CNN Prima NEWS Zuzana Brzáková.

Immanuel Adenubi se tak zařadí mezi moderátorské kolegyně Laďku Něrgešovou, Ivu Kubelkovou a Gabrielu Soukalovou. Legendární biatlonistka je ve finální fázi těhotenství a brzy porodí svoji první dceru. Ačkoli se chce Gábina po porodu brzy vrátit zpět do práce, novou posilu redakce ocení, stejně jako Immanuel tuto nečekanou nabídku.

„Moderovat v televizi je jedním z mých pomyslných životních snů. Nenapadlo by mě, že se mi splní tak brzy, a navíc v pořadu, na který se dívají stovky tisíc lidí každý den,“ říká nový moderátor Immanuel Adenubi, který za svůj exotický vzhled vděčí svému otci, který pochází z Nigérie.

Ačkoli pro něj bude start v pořadu SHOWTIME televizní premiérou, s médii vychází víc než dobře. Především s těmi sociálními. Immanuel je totiž známý influencer, kterého na TikToku a Instagramu sledují dohromady stovky tisíc lidí. Vysekaná postava jako z katalogu, vychytané tréninky a hlavně úsměv, který dokáže během okamžiku zvednout náladu. To jsou zbraně, kterými si Immanuel dokázal získat mladé lidi.

„Na objektivy jsem sice zvyklý, ale hlavně na ty u mobilů. Televize je pro mě úplnou novinkou. Mám sice respekt, nicméně určitě se nebojím. Beru to jako výzvu a už se moc těším, až se divákům pořadu SHOWTIME poprvé představím,“ vysvětluje Immanuel Adenubi.

Nová tvář společenského magazínu SHOWTIME, který nabízí hlavně pohled do zákulisí života slavných a zajímavé rozhovory, se na obraze poprvé představí už v neděli 5. září.


Přečtěte si také