Showbyznys

10. listopadu 2014 15:14

Lenka Zajícová

Módní strašidla z MTV Music Awards

Večer plný hudebních vystoupení se odehrál ve skotském Glasgow. Večerem provázela Nicky Minaj, která si také odnesla cenu nejlepšího rappera roku. Kdo vypadal nejhůř?

Kiesza vsadila na model z peří připomínající kuře, které uniklo z laboratoře na pokusy.

Tallia Storm vypadá jako oběť elektrického proudu. Sako připomínající diskokouli nás bude ještě nějakou dobu budit ze spaní.

Charli XCX je odvážná. Obléci si šaty z PVC v růžové barvě a na nohy nazout pěnové sandále, ve kterých jsme kdysi brouzdali pláže Jugoslávie, jsou, byly a budou odporné.

Skylar Grey v modelu působí stejně jemně jako pohlazení šmirglpapírem. Zpěvačka se objevila na červeném koberci v kalhotách, které měly záplaty z více materiálů, než má k dispozici vaše švadlenka. Černý bomber je in, ale na červeném koberci nemá co dělat, pokud nepatříte k přísně se tvářící skupině bodyguardů. Nevadilo by, kdyby se slečna oblékala trošku jemněji. Při pohledu na ni cítím, jak mi roste Adamovo jablko.

Sharon Osbourne je sympatická. Její sako však působí mírně komicky. Vypadá jako dítě, které navštívilo šatník svých rodičů.

Bibi Zhou je opravdu dáreček, když se oblékla do kostýmu Santa Clause.

Kiesza a její druhý pokus o vydařený outfit. Vlasový „skvost“ připomínající vánočku modelu příliš půvabu napřidá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také