Monkey Business: Na Hrady CZ na Bezdězu přijďte, bude to tak pro vás lepší!

Poslední možnost navštívit hudební festival Hrady CZ máte tento pátek a sobotu, a to v podhradí malebného hradu Bezděz. V pátek v 19 hodin zde zahraje kapela Monkey Business, která letos na hradních zastávkách řádí v kostýmech ze sešitých amerických a sovětských vlajek.

Páteční program zahájí v 18 hodin na speciálně upraveném autobusu nazvaném Red Bull Tour Bus, jenž funguje zároveň jako plnohodnotné koncertní podium, kapela Wohnout. První festivalový den se mohou návštěvníci těšit dále také na Mandrage, Tomáše Kluse, Monkey Business, Pipes and Pints a Mydy Rabycad a tradiční karneval v maskách. V sobotu 28. srpna dvě velká pódia rozezní například kapely Chinaski, No Name, Wanastowi Vjecy, Čechomor, Mig 21 či zpěvačka Anna K. Jak se na koncert těší kapela Monkey Business? Přečtěte si níže v rozhovoru. Více k programu na www.hradycz.cz A nezapomeňte si koupit stále ještě výhodné lístky na Hrady CZ na Bezdězu na http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_fixed_schedule?schedule_id=2828&language_id=2Jak se jako kapela těšíte na hraní na festivalu Hrady CZ na Bezdězu?Těšíme se jako malé děti. Už se jenom párkrát vyspíme a bude tady poslední zastávka festivalu Hrady CZ na Bezdězu!

Jak vnímáte ideu festivalu Hrady CZ, což je spojení muziky a hradní atmosféry? Myslíte, že to jde dohromady?Na hradech se vždycky hrálo. Sice za plentou a k jídlu, ale hrálo. Minesengři, trubadúři a všeliká holota kejklířská se stahovala okolo hradů, protože tam byly ať už vnadné panny či zdroje obživy. Proto i my tak činíme!

Na jaké hity se mohou vaši fanoušci na Hradech těšit? Budeme hrát pár věcí z naší nové desky „Sex and Sport? Never!“ a některé starší hity, jako třeba Okolo Frýdku cestička, Na tú svatú Katerinu, Vysoký jalovec a další (smích).

Jak byste pozvali své fanoušky na vaše vystoupení na festivalu Hrady CZ? Radíme vám, přijďte. Bude to tak pro vás lepší!


Přečtěte si také