návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Musíte zkusit: 8 nenáročných triků, které vám zase o něco usnadní život

Vydáno: 31.05.2015
Stačí jen pár drobností, aby byl život jednodušší.
Autor: profimedia Stačí jen pár drobností, aby byl život jednodušší.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1. Když se bojíte, zpívejte si. Nevíme přesně, jak to funguje, ale hlasitý zpěv vám dodá odvahu, uklidní vyšponované nervy a zároveň zmate ty, kteří vám chtějí ublížit. Odcházející zvuk navíc z těla s sebou odvede i adrenalin, takže nebudete jednat úplně zkratkovitě a to vám může zachránit život. Všechny ty báchorky o lidech, co si zpívají cestou na smrt, když jdou sami lesem nebo zůstanou opuštění na nehostinném místě jsou... pravda. Zpěv je totiž věc, která vám automaticky udělá radost, proto se neslučuje s negativními nebo děsuplnými pocity. Mít tedy na krku oprátku a z plna hrdla trylkovat, jak to občas vídáte ve filmech nebo čtete, není frajeřina, nýbrž způsob, jak ulevit tělu a mysli ochromenými hrůzou.

Čarodějky ze Salemu Foto:

2. Potřebujete-li rychle projít skrze místo, kde chodí hodně lidí, třeba na nádraží nebo přes náměstí, zvedněte bradu a dívejte se rovně přes hlavy lidí tím směrem, kam jdete. Jakmile koukáte do země, očumujete výlohy nebo navazujete oční kontakt, lidé si podvědomě myslí, že jste submisivní a uhnete vy. Když ale uděláte to, co jsme vám řekli, začnou se před vámi automaticky rozestupovat jak moře před Mojžíšem. Uvidíte!

3. Máte problém se orientovat v řeči těla jen naznačené a jakmile nemáte jasný signál, netušíte, zda jste udělali dojem? Když s někým hovoříte, podívejte se mu jakože na boty, ale pochopíte, co chcete vědět. Má-li osoba špičky bot natočené k vám, vše je v pořádku, jestliže směřují od vás, tak už se dál namáhat nemusíte.

4. Sexuální výmluva na bolest hlavy je nesmysl. Věda dokázala, že právě během orgasmu se vám vyplaví tolik hormonů a zaktivují takové mozkové činnosti, že se vám hlava znovu "zrestartuje". Během orgasmu upadáte do miniaturního bezvědomí, které na sobě ani nepocítíte, a celý tenhle chemický koktejl, co ve vás exploduje, váš mozek v jedné setině vteřiny napne a pak uvolní. Představte si to, jako když vás bolí záda, také vás někdo musí odborným chvatem napnout a poté přijde úleva. Tuhle výmluvu proto můžete naopak začít používat jako záminku k sexu!

Životní triky - Obrázek 2 Foto:

5. Když jsme u té bolesti hlavy (nepleťte si s migrénou), to vás ve skutečnosti bolí podrážděné přední nervy na šedé kůře mozkové. Práškem si sice můžete pomoci, ale jde to i bez chemie a ještě uděláte něco pro sebe. Začněte vykonávat manuální činnost, pusťte se třeba do velkého úklidu. Jednak spálíte kalorie, ale hlavně ulevíte nervovým zakončením. Ta se přestanou namáhat a vy tak na bolest doslova zapomenete.

6. Jestli potřebujete ráno nakopnout a nechcete pít kávu, třeba proto, že vám nechutná, nesmíte ji nebo nechcete mít po ní barevné zuby, tak si dejte k snídani zelená jablka Granny Smith. Určitě je znáte, jsou to ta jedovatě zelená a příjemně kyselá. Mají v sobě, hlavně ve slupce, přírodní povzbuzovače, které mají stejný účinek jako kofein.

Životní triky - Obrázek 4 Foto:

7. Konec kocoviny! Když se vzbudíte a máte v sobě ještě milion promile, určitě víte, že si pomůžete věcmi jako česnečka a hodně vody. Jenže co když máte navíc podrážděný žaludek a vše hned vyzvracíte? Dejte si zmrzlinu, nejlépe točenou nebo kopečkovou, oklamete s ní vlastní mozek a ten začne do těla vysílat signály, že už není třeba trpět. Budete něco jíst a zároveň vlastně nesníte nic, navíc zmrzlinu jíte pomalu, čili si na malé dávky žaludek navykne a nevyhodí to, jako když vypijete naráz sklenici vody. Vaše pusa si díky rozpouštění začne myslet, že hodně pijete, nenásilně do sebe dostanete ve zmrzlině tolik vody, že začnete po chvíli normálně fungovat a navíc dostanete hlad. A to znamená, že jste z kocoviny venku.

Životní triky - Obrázek 3 Foto:

8. Jdete-li do nového vztahu, určitě vás zajímá, kolik holek nebo kluků bylo před vámi, ale to jste se vždy zajímali špatně, protože to ve skutečnosit vůbec není podstatné. U vašeho nového objevu se ptejte, zda mezi těmi vztahy byl nějakou dobu sám. Je dokázano, že lidé, kteří neumějí být sami se sebou a vystačit si, neumějí být ve skutečnosti s nikým. Ti, kteří jdou ze vztahu do vztahu a nemají mezi nimi přestávku, nejsou vhodnými partnery pro život, protože nemají správné návyky, jak vztahem projít se všemi jeho fázemi, tedy s počátečním hodnocením osobnostních kvalit protějšku nebo ukončením vztahu a řádným trápením se, což je důležité pro váš další posun. Kdo je tedy singl, není to ostuda, ale je to trénink pro vaši lepší a vyzrálejší osobnost.

(bk)

Článek je zařazen v: zmrzlina , kocovina