Showbyznys

1. října 2014 16:50

Táňa Sáblíková

Muži se seznámili za opravdu nezvyklých okolností! To, co je spojilo, prostě nedáte

Chris a Peter byli obyčejní muži, měli ale jednu věc společnou. Zjistili totiž, že jsou ženatí ve stejné době se stejnou ženou! Co se stalo?

Oba muži těsně před padesátkou se potkali, když zjistili, že mají za manželku stejnou ženu jménem Karen. Tuto skutečnosti zjistili náhodou a nechali se s ní rozvést. Zůstali ale přátelé.

„Možná se to může zdát divné, ale máme stejný smysl pro humor. Zůstali jsme přáteli, vždyť máme společnou minulost. A hlavně se dělíme o naše zkušenosti s ostatními,“ řekl Chris britskému serveru Mirror.

Bigamistka Karen z toho ale nevyvázla tak lehce. Musela si odsedět 4 měsíce ve vězení právě za přečin mnohomužství. Její manželé se blíže nekontaktovali, dokud soud neskončil.

„Nikdy jsem neměl problém s penězi, ale poté, co jsme dávali peníze na jeden účet, začal jsem žít téměř na dluh,“ nechal se slyšet Peter. „Říkala mi spoustu malých lží, kde byla, s kým, za co utratila ty peníze. Ptal jsem se jí na to, ale začala přede mnou věci schovávat.“ To byl rok 2006, o šest let později potkala Karen na internetu Chrise a on se do ní zamiloval stejně jako Peter, který ji nedokázal opustit.

Trvalo jen necelé čtyři měsíce, než Chris poklekl a položil jí osudovou otázku: Vezmeš si mě? Přestože byla vdaná, říct ano jí nedělalo žádný problém. A jak na to vlastně muži přišli? Chris v laptopu své ženy našel papíry od Peterova právníka, který žádal Karen o rozvod. „V ten moment jsem věděl, že náš vztah byla jen lež a začal jsem přemýšlet, kdo všechno o tom ví,“ prozradil Chris svoje první pocity.

Nyní je ale všemu konec, oba muži jsou s Karen rozvedeni, jsou volní a díky své manželce našli i skvělého kamaráda!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky peníze laptop lež přečin rozvést

Přečtěte si také