Showbyznys

21. května 2013 13:00

Blanka Konrádová

Na festivalu v Cannes zmizely šperky za 20 milionů korun!

I když se to na filmovém festivalu v Cannes hemží nevídaným počtem policistů, došlo tady k velmi nepříjemné loupeži. Z hotelového sejfu zmizely šperky za více než milion dolarů (přes 20 milionů korun).

Kuriózní je fakt, že ke krádeži došlo ve chvíli, kdy se promítal snímek The Bling Ring o skupině teenagerů, kteří vykrádali domácnosti celebrit, a v den, kdy pořádal večírek švýcarský klenotnický dům Chopard, sponzor festivalu.

Šperky zmizely z pokoje v hotelu Novotel v centru Cannes, kde byl ubytovaný zástupce Chopardu. Zloději si ani nedali práci s otevíráním sejfu, kde byly šperky uložené. Celý ho vytrhli a odnesli.

Chopard klenoty propůjčil světovým hvězdám, které se s nimi ukázaly na červeném koberci, například americká herečka Julianne Moore nebo anglická modelka Cara Delevingne. Jejich šperky na festivalech často nosila i Eva Herzigová, tvář značky Chopard.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky festival šperk Julianne Moore Cannes festivaly Cara Delevingne Eva Herzigová Julianne Mooreová Filmový festival v Cannes Chopard Cannes Bling Ring: Jako VIPky Novotel

Přečtěte si také