Showbyznys

29. dubna 2015 15:00

Petr Cífka

Na mistrovství s Jágrem koukat nemusíte: Astroložka nám prozradila, jak dopadne hokejový šampionát!

Známá astroložka Eva Prokešová si pohrála s astrologickými daty České republiky a zemí našich soupeřů a prozradila nám, jak že to s Jardou a spol. letos dopadne.

Asi každý by chtěl zná výsledky sportovních klání. Můžete díky tomu vydělat miliony, nebo si ušetřit zbytečné nervy u televize. Bohužel, jisté odpovědi vám nic jiného než cestování časem asi nedá.

My jsme se přesto zeptali renomované astroložky, jak to s českými šancemi vidí. Vyslechněte si její rady, třeba vám zachrání tiket...

„Česko má letos na sport geniální příležitosti. Předpovídala bych zlatou, já sportovní laik, neznalý skutečné situace, složení mančaftu, kondice hráčů a osoby kouče, pokud bych ovšem neviděla a) naši náladu v den finálového zápasu a b) horoskop Ruska. Takže můj verdikt je stříbrná medaile nebo čtvrté místo, ale spíš ta stříbrná,“ upozorňuje astroložka na to, že se český tým má podle vesmírných těles udržet na turnaji až do posledního hracího dne.

„V astrologii to k naší škodě není tak, že by na nebi stálo Česko – Finsko 3:2 a my si to jen směli přečíst. Máme nějakou situaci, kontext, faktory, které se sčítají nebo jdou proti sobě. Přečíst faktory je snadné, těžší je následná alchymie, dát všechno správně dohromady,“ vysvětluje. „Česko má pro hokej i sport obecně letos a příští rok dobré příležitosti. V horoskopu je ovšem složité odlišit prvek pořadatelství od sportovních úspěchů země samotné,“ naráží astroložka na skutečnost, že hokejová mánie bude Českem cloumat tak jako tak.

„Když se však podívám na den finálového zápasu v horoskopu Česka, vidím, že budeme upřímně naštvaní, ukřivdění, otrávení. Mám pro to dvě vysvětlení: buď ve finálovém zápasu prohrajeme s Ruskem nebo v týž den skončíme na bramborovém čtvrtém místě. Protože velké konstelace kolem jsou silné, troufám si předpovídat stříbro. Horoskop Ruska je v letošním roce tak silný a zářný všemi směry, že si myslím, že vyhrají. Jejich rozjezd na MS bude sice pomalejší, možná na začátku udělají pár chyb, ale finále bude jejich. Trochu mne děsí, že Rusko teď má žít sérii úspěšných let, budou tedy zlatí i příští rok? To si řekneme pak...“ dodává Eva Prokešová poznámky, které jistě potěší nejen rusofily v českých zemích.

Jestli celý turnaj odchytá Saša Salák a kolik gólů vsítí Jarda Jágr, to se dozvíme až na ledě...

Sdílejte článek
Štítky Jaromír Jágr zápas sport Rusko horoskopy

Přečtěte si také