Showbyznys

1. června 2015 15:13

Tereza Javorová

Na velikosti (ne)záleží: Jak i s malým kašpárkem v posteli zahrát velké divadlo

Ženy před svými muži vždy řeknou, že na velikosti přece nezáleží. Na kávičce či dvojce vína si mezi sebou pak ale povídají něco jiného... Díky pár trikům můžete svým kašpárkem předvést takové divadlo, po kterém lístky rozhodně chtít vracet nebude.

Muži s malým přirozením se často cítí méněcenní a v posteli si nevěří. Přiznejme si upřímně, že v určité nevýhodě proti alfa samcům jsou. Žena spíše sní o kládě, která by ji přetla vedví, než o tykadýlku, co ji jen tak polechtá. Ale i tak by se méně obdaření muži neměli svým přirozením tolik stresovat. Kde nic není, tam ani smrt nebere. Tak se hoďte do klidu. Jinak vám totiž podle výzkumů hrozí deprese, úzkosti a erektilní dysfunkce. Což se vám k tomu všemu (resp. k tomu nic) úplně nehodí...

Díky pár trikům ale můžete ženu uspokojit stejně, ba i lépe než muž s mohutnějším beranidlem.

♥ Předveďte ji předehru, jakou ještě nezažila

Pokud nemáte přezdívku Big Ben nebo Rozparovač, vsaďte na své jiné přednosti. Ať už na dokonalý prstoklad, šikovný jazyk nebo smyslnou masáž. Rozpalte ženu doběla tak, že i malé polechtání vaším fidlátkem ji vystřelí do extáze.

♥ Zvolte správnou polohu

Neexistuje malý penis, jen špatná poloha. Tímto heslem se řiďte. Nejcitlivější je pro ženu stejně klitoris a pouze prvních pár vnitřních centimetrů. Zvolte tedy spíš tu polohu, kde ji budete stimulovat spíše klitoriálně, nebo tu, která vám umožní co nejhlubší vniknutí. Ideálně si ji vezměte tedy zezadu nebo na králíka, kdy žena leží na zádech a nohy si buď hodí úplně za hlavu, nebo je jen pokrčí a kolena dá blízko k uším.

♥ Vytrvejte

Stokrát nic umořilo vola. A to i se vší úctou platí i o vaší partnerce. Místo jednoho uzoufaného čísla jich vystřihněte hned několik. Žena pak nebude mít vzpomínku na jednu krátkou noc s krátkým, ale na dlouhé prosouložené hodiny, kvůli kterým přišla pozdě do práce.

♥ Nemluvte o něm

Držte jazyk za zuby. Tedy jen co se týče průpovídek o vašem penisu. Žena moc dobře vidí, že zrovna nemá čest s klátičem s velkým K, tak ji na to ještě neupozorňujte. Buď vám bude lhát (a vy budete vědět, že lže), nebo souhlasně přikývne (a vy se půjdete zabít).

♥ Pomožte si vibrátorem

Ne sobě, ale vaší partnerce. A podejte to jaké skvělé zpestření, o kterém nedávno četla v časopise, a ne jako nutnou náhražku. Zatímco si bude hrát s jejími vrcholky, zákoutími a záhyby v rámci předehry, vibrátor za vás vyhloubí důl a vy se svým totemkem pak už jen sklidíte ovoce – orgasmy.

---

Pikoška na závěr: A jaká velikost je tedy "normální"? Odborníci uvádějí, že český průměr je 14–16 centimetrů. Buďte v klidu, je tím myšleno ve ztopořeném stavu. Za malý penis se pak dá považovat nádobíčko menší než sedm centimetrů.

Sdílejte článek
Štítky postel Penis divadlo vibrátor penis Trik přirození předehra Big Ben Kašpárek poloha

Přečtěte si také