Showbyznys

23. května 2017 20:45

redakce Prima Lajk

Nalaďte si sebevědomí před létem

Léto je sice už za dveřmi, ale s těmihle novinkami estetické medicíny můžete ještě leccos stihnout vylepšit, pozvednout sebevědomí a užít si dovolenou snů.

Připravte pleť na léto megadávkou hydratace

Důkladnou hloubkovou hydrataci nám bohužel neposkytne ani ten sebekvalitnější krém. Vláhu v podobě kyseliny hyaluronové, která na sebe váže vodu, je třeba dopravit až do hlubších vrstev kůže. Navštivte proto dermatologa a nechte si aplikovat kyselinu hyaluronovou drobounkými vpichy po celé ploše obličeje i dekoltu. Hloubková hydratace dodává pokožce koktejl látek, který vyhladí jemné vrásky, provede 3D lifting a účinně ji připraví na sluneční paprsky. Vaše tvář bude zpevněná, omlazená, zkrátka úžasná.

V omlazení se vyplatí kombinovat!

Pro nejlepší výsledek doporučujeme jednotlivá ošetření pleti kombinovat, protože každé funguje jinak a výsledný efekt má pak širší záběr,“ doporučuje MUDr. Hana Smutková, primářka oddělení dermatologie kliniky Asklepion.

Dermatologové proto rádi doplňují aplikaci kyseliny hyaluronové ošetřením radiofrekvencí eTwo. Výborné výsledky zejména na tvářích, dekoltu či hřbetech rukou mají lékaři Asklepionu při používání Vital Injectoru, speciálního aplikátoru, který dostane to pravé množství kyseliny hyaluronové přesně tam, kam je potřeba, a hydratace je díky němu rovnoměrná. Ošetření je navíc působením vakua méně bolestivé.

Jak se zbavit jednou pro vždy podbradku?

Pokud se vám příliš nechce na operační sál podstoupit odsátí tuku z podbradku liposukcí, je tu neinvazivní novinka Belkyra. První a jediný konturovací přípravek v injekční formě pro odstranění podbradku. Klinické studie potvrzují významné zlepšení a viditelný výsledek po 2 až 4 sezeních. Po injekční aplikaci přípravku Belkyra do podkožního tuku dochází k rozpadu a destrukci tukových buněk. Nové buňky se již v podkoží netvoří a tuk se nemá kde usazovat. Výsledný efekt je trvalý. Přivítejte léto se štíhlejšími konturami obličeje.

Úbytek tuku až o 80 %! Štíhlá již toto léto

I pokud jde o tělo, mají pro vás v Asklepionu plán poslední záchrany před létem - lékařskou kryolipolýzu Cooltech. Cooltech je lékařská metoda likvidace tukových buněk mrazem s maximálním možným podchlazením, vhodná pro muže i ženy. Účinky ošetření jsou nesrovnatelně lepší než běžná kryolipolýza z kosmetických salonů.

Výsledek je měřitelný okamžitě a další 3 měsíce dále hubnete! Klinické studie prokázaly úbytek tuku až o 80 % během 4 měsíců! Zamilujte se znovu do svého nového pevného těla. Nejúčinnější metoda likvidace tukových buněk mrazem vás v Asklepionu zbaví spolehlivě problémových partií a vy si užijete skvěle tvarované tělo.

Prsní implantáty bez omezení

První odlehčené implantáty na českém trhu B-Lite jsou o 30 % lehčí než běžné kvalitní značky. To mimo jiné znamená, že si můžete dovolit skutečně takový tvar a velikost implantátu, jaké odpovídají vaší představě. Nemusíte se přitom bát, že se vám kůže na prsou povolí pod jejich tíhou a nehrozí vám ani bolesti zad z příliš velké zátěže. Nižší váhu jistě ocení ženy, které pravidelně běhají a sportují, s B-Lite vás totiž silikony nijak neomezují.

Znáte Asklepion?

Síť center Asklepion je již od roku 1996 lídrem estetické medicíny v ČR. Poskytuje služby v oborech stomatologie, dermatologie, plastická a cévní chirurgie, ORL, fyzioterapie, kosmetika ad.

Pokud hledáte špičkového dermatologa, najdete ho právě v Asklepionu. Mezi nejčastější ošetření patří vyhlazení vrásek, omlazení pleti laserem, epilace nebo třeba trvalé odstranění pocení.

Plastická chirurgie kliniky Asklepion to je tým světově vyhledávaných chirurgů a akreditovaná pooperační péče. Oddělení cévní chirurgie se zaměřuje na léčbu křečových žil nejšetrnějšími metodami.

Lepšího partnera pro zdraví a krásu si v Česku vybrat nemůžete.

Sdílejte článek

Přečtěte si také