Showbyznys

20. února 2015 11:18

Lucie Průchová

Návrhář Osmany Laffita myslí už na další zimu! Co se bude nosit?

Zatímco tahle zima se teprve chýlí ke konci, módní návrháři už myslí na tu další. Osmanny Laffita nachystal novou kolekci plnou elegance a nápaditosti. Těší se na ni i celebrity, které jeho tvorbu milují!

Již v úterý 24. března od 20 hodin v pražském Obecním domě představí světoznámý couturier kubánského původu Osmany Laffita svou novou zimní kolekci. Stane se tak na charitativním Galavečeru v Obecním domě, který již tradičně pořádá největší český rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP.

Ikona současné české módy se v nové zimní kolekci inspirovala svými latinskoamerickými kořeny, neváhala se ale pustit ani do práce s dosud neobvyklými barvami a materiály.

Letošní ročník bude unikátním spojením toho nejlepšího z české hudby a módy. Kromě představení nové kolekce Osmanyho Laffity se tak návštěvníci mohou těšit také na vystoupení české popové legendy Karla Gotta a inspirativní spojení houslového virtuosa Pavla Šporcla s kapelou Gipsy Way. Stejně jako v minulých letech, také letos akce přímo podpoří Nadační fond pro zdraví dětí.

Osmany Laffita

Návštěvníci se můžou těšit na vystoupení české popové legendy Karla Gotta a inspirativní spojení houslového virtuosa Pavla Šporcla s kapelou Gipsy Way

Malá ochutnávka toho, co Osmanny nachystal:

Nové barvy a překvapivé kombinace materiálů

„Dávám přednost světlým barvám, možná díky mým latinskoamerickým kořenům,“ uvádí svou novou kolekci Osmany Laffita a jedním dechem dodává: „Ale s touto zimní kolekcí jsem se zamiloval i do pro mě úplně nových barev. Houbový bronz, pralesní zelená, velbloudí krémová a samozřejmě elegantní černá. A pro oživení třeba i záblesky zářivé zlaté.“

Překvapivě novou a pro tvůrce dosud nezvyklou kombinací látek pro tuto kolekci jsou hedvábný samet, kůže, malované hedvábí a quilt. Vlna je kombinována s kůží, hedvábným sametem nebo s jemnými hedvábnými šifony k dosažení rozmanitosti. Androgynní vzhled některých modelů pak představují kožešiny, pláštěnky, peří a shearling z ovčí kůže.

Krátce střižené horní části oděvů, bundy, kabátky a bolera dávají vyniknout nohám a prodlužují je. Kalhoty jsou přiléhavé anebo postačí vlněné punčocháče.

Oslava ženskosti a střízlivé elegance

To koktejlové šaty jsou v nové zimní kolekci Osmanyho Laffity většinou černé. „Černá je vždy vděčnou barvou. A také praktickou. Nejlepší volbou pro koktejlové šaty je zůstat věrný klasické černé a pokaždé jen změnit doplňky, čímž hravě dosáhnete úplně nového vzhledu. Různé kabelky a psaníčka, jednou s perlami, jednou s obrovským zlatým náhrdelníkem, díky tomu budou vaše koktejlové šaty pokaždé originálem," doporučuje Osmany.

Osmany Laffita představí svou novou zimní kolekci.

Večerní šaty zůstávají kouzelné, jak se od designu Osmanyho Laffity již tradičně očekává. Nicméně letos jsou méně okázalé. „Myslím si, že ženy dnes chtějí vyniknout, ale zároveň si zachovat ženskost. A pokud možno přitom nevypadat jako cirkusoví klauni,“ říká s úsměvem Osmany Laffita. Převládajícími barvami pro večerní šaty tak jsou klasická černá a houbový bronz.

Vstupenky na galavečer od února v prodeji

Pokud si představení nové kolekce Osmanyho Laffity chcete užít na vlastní oči, máte jedinečnou možnost! Vstupenky na tuto mimořádnou společenskou událost sice nelze zakoupit v běžné prodejní síti, ale lze si je objednat přímo od CENTRAL GROUP. Můžete si vybrat z míst k sezení v jedné z 9 kategorií. Lze zakoupit i balíčky do lóží po 5 nebo 6 místech. Ceny vstupenek se pohybují v rozmezí od 1.850 Kč do 8.850 Kč. Speciální nabídkou pak je omezený počet vstupenek za 2.350 Kč na afterparty s bohatým rautem a předpokládanou účastí Karla Gotta, Pavla Šporcla, Osmanyho Laffity a hlavních modelek přehlídky.

Vstupenky je možné objednávat již nyní na www.galavecer2015.cz s možností využít aktuální zvýhodněné nabídky, která platí jen pro prvních 50 % objednaných vstupenek z každé kategorie. Po objednání tohoto počtu si pořadatel vyhrazuje právo na zvýšení ceny. Společnost zároveň garantuje, že 10 % z ceny každé prodané vstupenky půjde na konto Nadačního fondu pro zdraví dětí. Více informací o akci a možnosti objednání vstupenek naleznete na www.galavecer2015.cz.


Přečtěte si také