návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Návrhářům Dolce a Gabbana hrozí vězení!

Slavní italští návrháři Domenico Dolce a Stefano Gabbana jsou v průšvihu a hrozí jim vězení! Tvůrci módní značky Dolce & Gabbana jsou obžalovaní z daňového úniku. Výše dlužné částky je závratná – jedna miliarda eur (skoro 26 miliard korun)!
Vydáno: 31.05.2013
Slavní návrháři Dolce & Gabbana s modelkami po přehlídce
Slavní návrháři Dolce & Gabbana s modelkami po přehlídce Autor: isifa.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podle italské prokuratury se měli vyhnout placení daní v rodné Itálii. Svou značku totiž prodali společnosti v Lucembursku, ovšem i tu sami vlastnili. Nyní jim hrozí až dva a půl roku za mřížemi.

Jak uvedla agentura Reuters, v minulosti zatím podobné spory známých osobností o nezaplacené daně vždycky skončily mimosoudním vyrovnáním. V roce 2000 zaplatil operní zpěvák Luciano Pavarotti 12 milionů dolarů (232 milionů korun), osm let poté zase doplatil finančnímu úřadu 51 milionů dolarů (téměř miliardu korun) motocyklový šampion Valentino Rossi.

Pro oba návrháře bude lepší dlužnou částku co nejdřív uhradit, jinak by totiž se značkou D&G, mezi jejíž milovníky patří takové slavné tváře jako např. Madonna, Beyoncé či Angelina Jolie, mohl být nadobro konec.

-juf-

Článek je zařazen v: peníze , Madonna , daně , Angelina Jolie , reuters , návrhář